Νέα αύξηση στα «λουκέτα» μονάδων και τμημάτων στα σχολεία

Η λίστα με τα δημοτικά και νηπιαγωγεία που κλείνουν λόγω κορονοϊού σε όλη την Ελλάδα

NewsRoom 21/01/2021 | 22:31

Έτσι, 10 μόλις ημέρες μετά το άνοιγμα νηπιαγωγείων και δημοτικών,  τα σχολεία και τα τμήματα και τμήματα λόγω κρουσμάτων έχουν φτάσει τα 88 έφτασαν σε  περιοχές της Ελλάδας.

 

Η λίστα με τα κλειστά σχολεία

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΤΡΟΥΣ - ΑΓΓΛΙΚΑ Β (Β Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Β (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), ΤΑΞΗ Β (Β Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Ε (Ε Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ Ε (Ε Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Ε (Ε Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ Ε (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), ΤΑΞΗ Ε (Ε Τάξη) από 21/1 έως και 3/2

ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ έως 02/02/2021

8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ2*Α2 (Α Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β2 (Β Τάξη), Ζ0*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ2 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ1 (Γ Τάξη), Δ ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ0*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ0*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΖΕΠ 1 ΣΤ (ΣΤ Τάξη), Β1 (Β Τάξη) από 21/1 έως και 3/2

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙ έως 02/02/2021

15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 21/1 έως και 2/2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΥΚΑΜΙΝΕΑΣ ΛΕΣΒΟΥ - ΣΤΡΑΤΗΣ ΜΥΡΙΒΗΛΗΣ έως 03/02/2021

2/Θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ ΜΥΚΟΝΟΥ - ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ 4 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 21/1 έως και 3/2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ ΜΥΚΟΝΟΥ - Β1 (Β Τάξη) από 21/1 έως και 3/2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΟΥΝΑΣ - ΣΤ ΑΓΓ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΠ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΕΝΙΣΧ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΕΝΤΑΞΗΣ (ΣΤ Τάξη) από 20/1 έως και 2/2

ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΨΥΧΙΚΟ - Β ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΤΗΣ ΦΙΛΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ - Γ1 (Γ Τάξη) από 20/1 έως και 2/2

17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ έως 01/02/2021

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ - Αγγλικά Δ Τάξη (Δ Τάξη), Αγγλικά Ολοημέρου Δ (Δ Τάξη), Δ ΤΑΞΗ (Δ Τάξη), Ενισχυτική Δ - Τμήμα 1 (Δ Τάξη), Ένταξης Δ τάξη Τμήμα 1 (Δ Τάξη), Ένταξης Δ τάξη Τμήμα 2 (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ2 (Δ Τάξη), Πρωινή Ζώνη Δ (Δ Τάξη) από 20/1 έως και 2/2

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ έως 02/02/2021

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ - Β΄ΤΑΞΗ (Β Τάξη), ΣΤ΄ΤΑΞΗ (ΣΤ Τάξη) από 20/1 έως και 2/2

22ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ έως 02/02/2021

25ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΤΜΗΜΑ 3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 20/1 έως και 2/2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΡΓΕΤΟΥ έως 02/02/2021

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - Γ1 ΤΑΞΗ (Γ Τάξη), Ε1 ΤΑΞΗ (Ε Τάξη) από 20/1 έως και 2/2

20ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ - Ολοήμερο τμήμα (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), Πρωινή υποδοχή (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), Πρωινό τμήμα Ι (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 19/1 έως και 1/2

8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ "ΚΩΣΤΑΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ" - Β (Β Τάξη), Β - ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Ε (Ε Τάξη), Ε - ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 19/1 έως και 1/2

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΥΣΤΟΥ - Β (Β Τάξη), Β ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Β Τάξη), Β ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ-2 (Β Τάξη), Β-ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη) από 19/1 έως και 28/1

21ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ έως 28/01/2021

24ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΑΣ - Γ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Γ1 (Γ Τάξη) από 19/1 έως και 31/1

39ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ - Γ2 (Γ Τάξη) από 19/1 έως και 31/1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΥΡΩΝ - Ε΄ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε΄ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε΄ΕΝΙΣΧΥΤ ΔΕΜΕΡΤΖΗ (Ε Τάξη), Ε΄ΕΝΙΣΧΥΤ ΠΕΤΡΙΔΗΣ (Ε Τάξη), Ε΄ΕΝΤΑΞΗΣ (Ε Τάξη), Ε΄ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη), Ε΄ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (Ε Τάξη) από 19/1 έως και 1/2

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Β1 (Β Τάξη), Β1-ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη) από 18/1 έως και 29/1 Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ0*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1-ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 20/1 έως και 2/2

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Β2 (Β Τάξη), Δ2 (Δ Τάξη), Β2-ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), ΕΝ Β2 (Β Τάξη), Δ2-ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), ΤΕ ΟΜ 1 (Β Τάξη) από 18/1 έως και 29/1

9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ - Γ (Γ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Γ (Γ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Γ (Γ Τάξη), Ζ0*Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Γ (Γ Τάξη) από 18/1 έως και 31/1

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ - Α (Α Τάξη), Α-ΑΓΓΛ (Α Τάξη), Α-ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Α Τάξη) από 18/1 έως και 29/1

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ έως 31/01/2021

11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Β ΕΛΙΣΑΒΕΤΕΙΟ - Ε2 (Ε Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη) από 18/1 έως και 29/1

105ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ - ΟΛ/ΠΡ Α Δ.Α (Α Τάξη), ΟΛ/ΠΡ Α Ζ1 (Α Τάξη), ΟΛ/ΠΡ Α Ζ2 (Α Τάξη) από 18/1 έως και 28/1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΗΓΗΣ ΛΕΣΒΟΥ έως 31/01/2021

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΗΓΗΣ ΛΕΣΒΟΥ έως 31/01/2021

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔΑΣ ΛΕΣΒΟΥ - Α΄ΤΑΞΗ (Α Τάξη), Α΄ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Ζ0*Α3 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), Π.Ζ. Α΄ (Α Τάξη), Β΄ΤΑΞΗ (Β Τάξη), Β΄ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Ζ0*Β3 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Π.Ζ. Β΄ (Β Τάξη), Τ.Ε. Β (Β Τάξη), Γ΄ ΤΑΞΗ (Γ Τάξη), Γ΄ ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Ζ0*Γ3 (Γ Τάξη), Ζ1*Γ1 (Γ Τάξη), Δ΄ΤΑΞΗ (Δ Τάξη), Δ΄ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ4 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Π.Ζ. Δ΄ (Δ Τάξη), Τ.Ε. Δ (Δ Τάξη), Ε΄ΤΑΞΗ (Ε Τάξη), Ε΄ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε΄ΤΑΞΗ ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ζ0*Ε4 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη), Π.Ζ. Ε΄ (Ε Τάξη), Τ.Ε. Ε (Ε Τάξη), Ζ0*ΣΤ3 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΤΑΞΗ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΤΑΞΗ ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ΤΑΞΗ ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), Τ.Ε. ΣΤ (ΣΤ Τάξη), Ε.Δ. (Β Τάξη) από 18/1 έως και 29/1

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - Δ1 (Δ Τάξη), Δ1-ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 18/1 έως και 28/1

22ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - Δ1 (Δ Τάξη), Δ1_ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 18/1 έως και 29/1

3ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Αγγλ.Στ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Τ.Ε.-ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 18/1 έως και 29/1

ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΚΙΑΘΟΥ "ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ" έως 29/01/2021

26ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - Ε2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε2 ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ (Ε Τάξη), Ε2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη), Ζ0*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη) από 18/1 έως και 31/1

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ έως 31/01/2021

ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΜΑΤΑΣ - ΑΓΓΛΙΚΑ Δ (Δ Τάξη), Δ΄ ΤΑΞΗ (Δ Τάξη) από 15/1 έως και 28/1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΑΙΩΝ - Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Γ Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Δ Τάξη) από 15/1 έως και 28/1

10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - Β2 (Β Τάξη) από 21/1 έως και 3/2 Δ2 (Δ Τάξη) από 15/1 έως και 28/1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΥΦΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ - Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Γ Τάξη), ΕΔ1 (Γ Τάξη), Δ (Δ Τάξη), Δ ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Δ Τάξη), ΕΔ10 (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ Δ Γ (Δ Τάξη), Ζ1*Δ5 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ5 (Δ Τάξη) από 15/1 έως και 28/1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΨΑΡΗΣ ΦΟΡΑΔΑΣ - Τμήμα B (Β Τάξη), Τμήμα B (Γ Τάξη), Τμήμα B (Δ Τάξη) από 15/1 έως και 28/1

52ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - Στ2 (ΣΤ Τάξη) από 15/1 έως και 28/1

11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ έως 28/01/2021

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Ε Τάξη), Ε1 Γερμανικών (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη), Τμήμα Ενισχυτικής Διδασκαλίας Ε1 (Ε Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ Ε (Ε Τάξη) από 15/1 έως και 28/1

9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - Δ2 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Δ Τάξη), Ζ0*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ1*Δ2 (Δ Τάξη), Ζ2*Δ2 (Δ Τάξη), Δ2 (Δ Τάξη) από 15/1 έως και 28/1

2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ έως 28/01/2021

17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΛΛΗ ΑΛΕΞΙΟΥ - Δ2 ΑΓΛΙΚΩΝ (Δ Τάξη), Δ2 (Δ Τάξη) από 15/1 έως και 26/1

ΕΕΕΕΚ ΓΕΝΙΣΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ - Β2 ΚΕΡ (Β ΕΙΔ) (Β Τάξη), Β2 ΚΕΡ (ΓΕΝ ΠΑΙΔΕΙΑΣ) (Β Τάξη), Β2 ΚΕΡ (ΚΥΡΙΑ ΕΙΔ) (Β Τάξη), Ε2 ΚΕΡ (Β ΕΙΔ) (Ε Τάξη), Ε2 ΚΕΡ (ΓΕΝ ΠΑΙΔΕΙΑΣ) (Ε Τάξη), Ε2 ΚΕΡ (ΚΥΡΙΑ ΕΙΔ) (Ε Τάξη) από 15/1 έως και 29/1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), Ζ0*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη) από 15/1 έως και 29/1

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΤΑΚΟΥ - ΑΓΓΛΙΚΑ Β2 (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη), ΤΕ Β (Β Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Ε (Ε Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ Ε (Ε Τάξη), Ε (Ε Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Ε (Ε Τάξη) από 14/1 έως και 27/1

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΓΓΛΙΚΑ Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 (Δ Τάξη) από 14/1 έως και 27/1

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - Β2 (Β Τάξη) από 14/1 έως και 24/1

ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΥΣΤΕΓΑΖΟΜΕΝΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ - ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΙΠΠΗ έως 27/01/2021

ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - Α2 ΓΕΝΙΚΗΣ (Α Τάξη) από 14/1 έως και 27/1

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - Α1 (Α Τάξη) από 14/1 έως και 27/1

ΜΕΙΟΝΟΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΡΙΑΝΗΣ - Γ΄ ΤΑΞΗ (Γ Τάξη), Δ΄ΤΑΞΗ (Δ Τάξη) από 14/1 έως και 27/1

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ - Ε1 (Ε Τάξη) από 14/1 έως και 27/1

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΡΥΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ έως 27/01/2021

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΔΙΝΗΣ - A3 (Α Τάξη) από 14/1 έως και 27/1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ ΚΙΛΚΙΣ έως 28/01/2021

9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ έως 27/01/2021

ΣΥΣΤΕΓΑΖΟΜΕΝΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ - ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ έως 25/01/2021

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ 6 (ΣΤ Τάξη), Ζ0*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΑΓΓ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΑΛΛ (ΣΤ Τάξη) από 13/1 έως και 26/1

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΚΡΑΤΑΣ - Δ (Δ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Δ (Δ Τάξη), ΕΝΤΑΞΗ Δ (Δ Τάξη), Ζ1*Δ1 (Δ Τάξη), Ψυχοκοινωνική Υποστήριξη (Δ Τάξη) από 13/1 έως και 27/1

8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - Γ1 (Γ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Γ1 (Γ Τάξη), Ζ2*Γ1 (Γ Τάξη) από 13/1 έως και 26/1

9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ - Α2 (Α Τάξη) από 13/1 έως και 25/1

3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ 3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ 6 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 19/1 έως και 1/2 ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ 4 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 15/1 έως και 28/1 ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ 5 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 13/1 έως και 26/1

1ο ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ - ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη) από 13/1 έως και 25/1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΔΕΝΔΡΟΥ - ΑΓΓΛ.Ε1 (Ε Τάξη), ΓΑΛΛ.Ε (Ε Τάξη), ΓΕΡΜ.Ε (Ε Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔ. Ε1 (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη) από 13/1 έως και 26/1

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ έως 25/01/2021

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ - Β1 (Β Τάξη), Β1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη), Β2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ Β (Β Τάξη), Ζ0*Β1 (Β Τάξη), Ζ1*Β1 (Β Τάξη), Ζ2*Β2 (Β Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΑΓΓΛΙΚΑ Β Ζ2 (Β Τάξη), ΠΖ Β (Β Τάξη), Ε (Ε Τάξη), Ε ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Ε Τάξη), Ε ΓΑΛΛΙΚΑ (Ε Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ Ε (Ε Τάξη), Ζ0*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε1 (Ε Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΑΓΓΛΙΚΑ Ε Ζ1 (Ε Τάξη), ΠΖ Ε (Ε Τάξη), ΕΝΤΑΞΗΣ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), Ζ2*ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΤ Ζ1 (ΣΤ Τάξη), ΠΖ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 13/1 έως και 26/1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - Α΄ (Α Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Α (Α Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Β (Β Τάξη), Β΄ (Β Τάξη) από 13/1 έως και 26/1

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ - Α1 (Α Τάξη) από 13/1 έως και 26/1

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ - ΑΓΓΛΙΚΑ Ε΄ (Ε Τάξη), ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Ε΄ (Ε Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη), Ζ0*Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε2 (Ε Τάξη), Ζ2*Ε2 (Ε Τάξη) από 13/1 έως και 26/1

ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΓΩΓΗ - E1 (Ε Τάξη), Ε1-ΑΓΓ (Ε Τάξη), Ε1-ΓΕΡ (Ε Τάξη), Ε7 (Ε Τάξη), Ε7-ΑΓΓ (Ε Τάξη), Ε7-ΓΕΡ (Ε Τάξη) από 14/1 έως και 27/1 Δ4 (Δ Τάξη), Δ4-ΓΕΡΜ (Δ Τάξη) από 12/1 έως και 25/1

ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - "Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ" - 2 (Α Τάξη), 1 (Δ Τάξη) από 12/1 έως και 25/1 2 (ΣΤ Τάξη) από 15/1 έως και 28/1

ΕΝΙΑΙΟ ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ - ΛΥΚΕΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - Δ1 (Δ Τάξη), Δ1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Δ Τάξη) από 12/1 έως και 25/1

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - Β2 (Β Τάξη), Β2 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Β Τάξη) από 12/1 έως και 25/1

13ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΛΟΗΜΕΡΟ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΙΝΟ 3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 12/1 έως και 25/1

7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ - Α (Α Τάξη), Α ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη), Ζ0*Α1 (Α Τάξη), Ζ1*Α1 (Α Τάξη), ΠΖ Α (Α Τάξη) από 12/1 έως και 25/1

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΟΦΑΔΩΝ - Α1 (Α Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΑ Α1 (Α Τάξη) από 12/1 έως και 25/1

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - Γ΄1 (Γ Τάξη) από 12/1 έως και 24/1

ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ - B3 (Β Τάξη) από 12/1 έως και 25/1