Newsroom

Newsroom

Κόλλησε στην Κέρκυρα η ΑΕΚ

Παρά το γεγονός ότι προηγήθηκε, η ΑΕΚ δεν κατάφερε να πάρει τη νίκη στην Κέρκυρα προβληματίζοντας ξανά με την απόδοσή της.

584321341dc5241f0d8b48b7

Η Ένωση πήρε το προβάδισμα στο 14ο λεπτό όταν ο Λαμπρόπουλος άνοιξε το σκορ με ανάποδη κεφαλιά από κόρνερ του Μάνταλου.

Αφού έχασε την ευκαιρία να κάνει το 0-2 στο 28ο λεπτό όταν το σουτ του Αραβίδη βρήκε το δοκάρι, ο Μάνταλος έχασε ακόμα μια ευκαιρία στο 38 με το σουτ του να μην καταλήγει στα δίχτυα.

Οι γηπεδούχοι κατάφεραν να ανασυντάξουν τις δυνάμεις τους και στο 74ο με τον Τουράμ έφεραν το παιχνίδι στα ίσια, ισοφαρίζοντας σε 1-1.

Το σκορ παρέμεινε μέχρι τη λήξη και οι δύο ομάδες μοιράστηκαν από 1 βαθμό.

Το ΚΚΕ χαρακτηρίζει “αντικομμουνιστική αθλιότητα”, προεκλογικό διαφημιστικό σποτ της Ευρωβουλής

ΚΚΕ

«Το ανιστόρητο σποτ προσφέρει άθελα του και μια πολύτιμη υπηρεσία. Φανερώνει ποιον πραγματικά θεωρεί αντίπαλο…