Κατάφερε να …μην κερδίσει ο ΠΑΟΚ

Σε έναν αγώνα που κυριάρχησε ολοκληρωτικά, που έχασε σειρά χαμένων ευκαιριών και που είχε αριθμητική υπεροχή για παραπάνω από 20 λεπτά, ο ΠΑΟΚ κατάφερε να μείνει στο 0-0 με την Ξάνθη.

57e7effd1dc524dd0d8b45a3

Ο Δικέφαλος του Βορρά άφησε δύο βαθμούς στα Πηγάδια παρά το γεγονός ότι ήταν ο μόνος που υπήρχε στο γήπεδο. Στο 8ο και το 10ο λεπτό, ο τερματοφύλακας της Ξάνθης, Ζίβκοβιτς με εκπληκτικές επεμβάσεις δεν επέτρεψε σε Ροντρίγκες και Κουλούρη να ανοίξουν το σκορ. Ο Ροντρίγκες έχασε ακόμη μια πολύ καλή ευκαιρία στο 33ο λεπτό, ενώ το ίδιο συνέβη και με τον Κάμπος στο 50ο λεπτό.

Στο 69ο λεπτό η Ξάνθη έμεινε με 10 παίκτες αλλά ο Ροντρίγκες επέμενε να χάνει ευκαιρίες και έτσι στο 71ο και το 83ο λεπτό δεν κατάφερε να στείλει την μπάλα στα δίχτυα. Στο 4ο λεπτό των καθυστερήσεων ο Τιάμ σούταρε από τα αριστερά, ο Ζίβκοβιτς έδιωξε και ο Ροντρίγκες πήρε το «ριμπάουντ», αλλά σε κενή εστία δεν μπόρεσε να βρει δίχτυα, με το ματς να τελειώνει στο 0-0.

Μαρίνα Σάττι : «Αυτοί είμαστε, τραγουδάμε στα ελληνικά, χορεύουμε με ζουρνά, είμαστε όμως και σύγχρονοι» (video)

σαττι 1

Λίγο πριν την εμφάνισή της στον τελικό της Eurovision 2024, η ελληνίδα τραγουδίστρια ετοιμάζεται να…

Viral φίλος του Ολυμπιακού που σουβλίζει το αρνί και… τεμαχίζει με μπαλτά εμφάνιση της Άστον Βίλα!

aston villa olympiacos 19252

Ένας φίλαθλος του Ολυμπιακού αποφάσισε να γιορτάσει το Πάσχα με έναν ιδιαίτερο τρόπο

ΗΠΑ: Βάναυση αστυνομική βία σε Ιταλό φοιτητή – Τον έδεσαν και τον κακοποίησαν (video)

via2

«Σεβαστείτε τα δικαιώματά μου» έλεγε στους αστυνομικούς, φωνάζοντας από τους φρικτούς πόνους επί 13 λεπτά