Euro 2012: Ολλανδία- Δανία 0-1

Η πρώτη έκπληξη του τουρνουά έγινε στο πρώτο παιχνίδι του 2ου ομίλου του EURO 2012, με τη Δανία να κερδίζει…

Η πρώτη έκπληξη του τουρνουά έγινε στο πρώτο παιχνίδι του 2ου ομίλου του EURO 2012, με τη Δανία να κερδίζει την Ολλανδία μ ε 1-0. Το γκολ των Δανών πέτυχε ο Μίκαελ Κρον Ντέλι στο 24’ λεπτό με κοντινό σουτ. Οι Ολλανδοί είχαν τον έλεγχο του αγώνα, έχασαν πολλές ευκαιρίες, αλλά οι Δανοί ήταν ψύχραιμοι και είχαν σε μεγάλη μέρα τον τερματοφύλακα τους, Στέφαν Αντερσεν, φθάνοντας στη νίκη-έκπληξη.

Viral φίλος του Ολυμπιακού που σουβλίζει το αρνί και… τεμαχίζει με μπαλτά εμφάνιση της Άστον Βίλα!

aston villa olympiacos 19252

Ένας φίλαθλος του Ολυμπιακού αποφάσισε να γιορτάσει το Πάσχα με έναν ιδιαίτερο τρόπο

ΗΠΑ: Βάναυση αστυνομική βία σε Ιταλό φοιτητή – Τον έδεσαν και τον κακοποίησαν (video)

via2

«Σεβαστείτε τα δικαιώματά μου» έλεγε στους αστυνομικούς, φωνάζοντας από τους φρικτούς πόνους επί 13 λεπτά