NR
NewsRoom
06/12/2018, 15:32

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD (Τετάρτη 5 Δεκεμβρίου – Δευτέρα 17 Δεκεμβρίου 2018)

Δείτε όλες τις αθλητικές μεταδόσεις ζωντανά στα κανάλια ΝΟVASPORTS, EUROSPORT και FOX SPORTS HD

NewsRoom 06/12/2018 | 15:32

Τετάρτη 5 Δεκεμβρίου

02:00 NHL, Avalanche - Penguins (FOX Sports HD)

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport2)

18:30 Ρωσικό Κύπελλο Προημιτελικός 1ος αγώνας: Σπαρτάκ Μόσχας - Ουράλ (Novasports2HD)

18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport2)

20:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Μαρσέιγ (Novasports1HD)

20:30 Mosconi Cup XXV, Day 2 (FOX Sports HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport1/Eurosport1HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Στρασβούργο-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports1HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

_____________________________________________________________________________________

Πέμπτη 6 Δεκεμβρίου

01:30 NCAA College Basketball, Ohio - Xavier (FOX Sports HD)

03:30 NCAA College Basketball, Temple - Villanova (FOX Sports HD)

15:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Πολιούκα (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport2)

18:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport2)

19:00 Super Euroleague (Novasports2HD)

20:00 Ευρωλίγκα 11η αγωνιστική: Ζάλγκιρις-Ολυμπιακός (Novasports2HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Νταρουσάφακα-Μακάμπι Fox Τελ Αβίβ (Novasports4HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Μπούντουτσνοστ-Μπαρτσελόνα (Novasports5HD)

20:30 Mosconi Cup XXV, Day 3 (FOX Sports HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport2)

21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Χίμκι (Novasports3HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Γκραν Κανάρια (Novasports1HD)

22:00 Super Euroleague (Novasports2HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

_____________________________________________________________________________________

Παρασκευή 7 Δεκεμβρίου

13:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Βαλ Τορέν (Eurosport2)

13:30 F1H2O World Championship, Grand Prix of Abu Dhabi – Qualifying (FOX Sports HD)

15:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Πολιούκα (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport2)

18:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Titisee Neustadt (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports4HD)

20:00 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κάλγκαρι (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Βουνό Κάπερ (Eurosport2)

20:30 Mosconi Cup XXV, Day 4 (FOX Sports HD)

20:30 Super Euroleague (Novasports1HD)

21:15 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Φενερμπαχτσέ (Novasports1HD)

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Γιουβέντους-Ίντερ (Novasports2HD)

21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-ΤΣΣΚΑ (Novasports3HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική: Μονακό-Νις (Novasports4HD)

21:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 15η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Εξέλσιορ (Novasports24HD)

21:45 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κάλγκαρι (Eurosport2)

22:00 EFL Championship 21η αγωνιστική: Γουέστ Μπρόμιτς-Άστον Βίλα (Novasports5HD)

23:15 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κάλγκαρι (Eurosport2)

23:30 Super Euroleague (Novasports1HD)

_____________________________________________________________________________________

Σάββατο 8 Δεκεμβρίου

02:00 NCAA College Basketball, UMass - Providence (FOX Sports HD)

04:30 NCAA College Basketball, TCU - USC (FOX Sports HD)

10:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Μπαϊτοστόλεν (Eurosport2)

10:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντ'Ιζέρ (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο St Moritz (Eurosport2)

12:30 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Βαλ Τορέν (Eurosport2)

13:30 F1H2O World Championship, Grand Prix of Abu Dhabi – Race (FOX Sports HD)

13:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντ'Ιζέρ (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Πολιούκα (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport2)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Φροζινόνε (Novasports2HD)

16:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 EFL Championship: Μπέρμιγχαμ-Μπρίστολ Σίτι (Novasports4HD)

17:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν-Μονπελιέ (Novasports3HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports1HD)

18:00 Αυστριακό πρωτάθλημα 17η αγωνιστική: Αντμίρα-Σάλτσμπουργκ (Novasports5HD)

18:30 Ώρα των πρωταθλητών (Novasports2HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Ρόμα (Novasports3HD)

19:00 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κάλγκαρι (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 EFL Championship: Ρέντινγκ-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (Novasports1HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Λαμία (Novasports2HD)

20:00 NHL, Flyers - Sabres (FOX Sports HD)

20:00 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Βουνό Κάπερ (Eurosport2)

20:05 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κάλγκαρι (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Τσβόλε-Άγιαξ (Novasports4HD)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τουλούζ-Λιόν (Novasports3HD)

21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Σαμπντόρια (Novasports1HD)

21:30 Ώρα των πρωταθλητών (Novasports2HD)

21:50 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο Κάλγκαρι (Eurosport2)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

23:00 NCAA College Basketball, Houston - Oklahoma State (FOX Sports HD)

24:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι Finals Ελεύθερο Πρόγραμμα Γυναικών (Eurosport2)

_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 9 Δεκεμβρίου

02:00 NHL, Penguins - Senators (FOX Sports HD)

03:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Eurosport1/Eurosport1HD)

10:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντ'Ιζέρ (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:15 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Μπαϊτοστόλεν (Eurosport2)

12:30 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Πολιούκα (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντ'Ιζέρ (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Φιορεντίνα (Novasports1HD)

14:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport2)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Έμεν-Φέγενορντ (Novasports1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Κιέβο Βερόνα (Novasports3HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Αταλάντα (Novasports4HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Έμπολι-Μπολόνια (Novasports5HD)

16:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Πολιούκα (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:15 Ώρα των πρωταθλητών (Novasports2HD)

16:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Παναθηναϊκός (Novasports2HD)

18:30 Ώρα των πρωταθλητών (Novasports1HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-ΣΠΑΛ (Novasports3HD)

19:15 Ώρα των πρωταθλητών (Novasports2HD) )

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-ΑΕΛ (Novasports1HD)

20:00 NFL (FOX Sports HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Βρετανικό Πρωτάθλημα (Eurosport2)

21:30 Ώρα των πρωταθλητών (Novasports1HD) )

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Τορίνο (Novasports2HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Μαρσέιγ (Novasports3HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

23:25 NFL (FOX Sports HD)

24:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι, Finals, Γκαλά επιδείξεων (Eurosport2)

_____________________________________________________________________________________

Δευτέρα 10 Δεκεμβρίου

03:20 NFL, Rams - Bears (FOX Sports HD)

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Scottish Open, 1η ημέρα (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Πανιώνιος-Λεβαδειακός (Novasports1HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Scottish Open, 1η ημέρα (Eurosport1/Eurosport1HD)

___________________________________________________________________________________________________

Τρίτη 11 Δεκεμβρίου

03:15 NFL, Vikings - Seahawks (FOX Sports HD)

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Scottish Open, 2η ημέρα (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 Basketball Champions League 8η αγωνιστική: Μπεσίκτας-Μπαϊρόιτ (Novasports4HD)

19:30 Basketball Champions League: Προμηθέας Πατρών-Οστάνδη (Novasports2HD)

19:45 Basketball Champions League: Χάποελ Ιερουσαλήμ-ΑΕΚ (Novasports1HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Scottish Open, 2η ημέρα (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Basketball Champions League: Βόννη-Τενερίφη (Novasports3HD)

21:15 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Αρόζα (Eurosport2)

___________________________________________________________________________________________________

Τετάρτη 12 Δεκεμβρίου

02:00 NHL, Coyotes - Bruins (FOX Sports HD)

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Scottish Open, 3η ημέρα (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 Basketball Champions League: ΠΑΟΚ-Βενέτσια (Novasports2HD)

20:00 Eurocup 9η αγωνιστική: Ερυθρός Αστέρας-Μπρέσια (Novasports3HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Scottish Open, 3η ημέρα (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Basketball Champions League: Λούντβιγκσμπουργκ-Μπάνβιτ (Novasports1HD)

21:30 Basketball Champions League: Φουενλαμπράδα-Μπάμπεργκ (Novasports2HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

___________________________________________________________________________________________________

Πέμπτη 13 Δεκεμβρίου

02:00 NHL, Golden Knights - Islanders (FOX Sports HD)

13:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Τένις Γυναικών Κορέα (Eurosport2)

14:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Scottish Open, 4η ημέρα (Eurosport2)

15:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Χόχφιλτζεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Scottish Open, 4η ημέρα (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 Super Euroleague (Novasports1HD)

18:45 Ευρωλίγκα 12η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Αναντόλου Εφές (Novasports1HD)

19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Χίμκι (Novasports2HD)

20:30 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4HD)

20:45 Super Euroleague (Novasports1HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Scottish Open, 4η ημέρα (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 World Darts Championship (FOX Sports HD)

21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι Fox Τελ Αβιβ-Μπασκόνια (Novasports3HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα (Novasports2HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

___________________________________________________________________________________________________

Παρασκευή 14 Δεκεμβρίου

11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντ'Ιζέρ (Eurosport2)

12:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο, Val Gardena-Groeden (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Τένις Γυναικών Κορέα (Eurosport2)

14:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντ'Ιζέρ (Eurosport2)

14:30 World Darts Championship (FOX Sports HD)

15:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Χόχφιλτζεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Scottish Open (Eurosport2)

18:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ενγκελμπεργκ (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:30 Super Euroleague (Novasports2HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Scottish Open (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 World Darts Championship (FOX Sports HD)

21:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Πίστας Λονδίνο (Eurosport2)

21:30 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Νταρουσάφακα (Novasports2HD)

21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν-Ζάλγκιρις (Novasports4HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική: Νις-Σεντ Ετιέν (Novasports1HD)

21:45 EFL Championship 22η αγωνιστική: Σέφιλντ Γιουνάιτεντ -  Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports5HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Γκραν Κανάρια-Μπούντουτσνοστ (Novasports3HD)

23:30 Super Euroleague (Novasports2HD)

___________________________________________________________________________________________________

Σάββατο 15 Δεκεμβρίου

02:00 NCAA College Basketball, UIC - DePaul (FOX Sports HD)

04:00 NCAA College Basketball, Green Bay - Creighton (FOX Sports HD)

09:15 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Τένις Γυναικών Κορέα (Eurosport2)

11:00 Φόρμουλα E: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIA Σαουδική Αραβία (Eurosport1/Eurosport1HD)

11:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντ'Ιζέρ (Eurosport2)

12:00 F1H2O World Championship, Grand Prix of Sharjah – Qualifying (FOX Sports HD)

12:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Χόχφιλτζεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Val Gardena-Groeden (Eurosport2)

14:00 Φόρμουλα E: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIA Σαουδική Αραβία (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:30 World Darts Championship (FOX Sports HD)

14:45 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Νταβός (Eurosport2)

15:15 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Χόχφιλτζεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:15 ΣΝΟΥΚΕΡ: Scottish Open (Eurosport2)

16:45 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ενγκελμπεργκ (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 EFL Championship: Μπόλτον-Λιντς (Novasports2HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: ΠΑΣ Γιάννινα-Πανιώνιος (Novasports1HD) )

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ντιζόν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports4HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική: Ίντερ-Ουντινέζε (Novasports3HD)

19:00 NCAA College Basketball, SMU - Georgetown (FOX Sports HD)

19:30 EFL Championship: Μπρίστολ Σίτι-Νόριτς (Novasports1HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-ΟΦΗ (Novasports2HD)

20:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Πίστας Λονδίνο (Eurosport2)

20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 16η αγωνιστική: Χεράκλες-Αϊντχόφεν (Novasports4HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Scottish Open (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 NCAA College Basketball, Rutgers - Seton Hall (FOX Sports HD)

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Γιουβέντους (Novasports1HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

23:15 ΙΠΠΑΣΙΑ: Πράγα, Global Champions Tour (Eurosport2)

23:30 NFL, Texans - Jets (FOX Sports HD)

___________________________________________________________________________________________________

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου

03:20 NFL, Browns - Broncos (FOX Sports HD)

10:30 ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ: Παγκόσμιο Κύπελλο Νταβός (Eurosport2)

10:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Αλτα Μπάντια (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Χόχφιλτζεν (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντ'Ιζέρ (Eurosport2)

12:30 F1H2O World Championship, Grand Prix of Sharjah – Race (FOX Sports HD)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Κιέβο Βερόνα (Novasports1HD)

13:45 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Αλτα Μπάντια (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Μονακό (Novasports2HD)

14:30 World Darts Championship (FOX Sports HD)

15:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Ενγκελμπεργκ (Eurosport/1Eurosport1HD)

15:00 ΔΙΑΘΛΟ: Παγκόσμιο Κύπελλο Χόχφιλτζεν (Eurosport2)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Ντε Γκράαφσαπ (Novasports4HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Πάρμα (Novasports1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Έμπολι (Novasports3HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φροζινόνε-Σασουόλο (Novasports5HD)

16:15 Ώρα των πρωταθλητών (Novasports2HD)

16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Scottish Open Τελικός (Eurosport2)

17:00 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο Λέικ Πλάσιντ (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΛ-ΑΕΚ (Novasports2HD)

17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Φορτούνα Σιτάρντ (Novasports4HD)

18:00 Αυστριακό πρωτάθλημα 18η αγωνιστική: Αούστρια-Ραπίντ (Novasports5HD)

18:30 Ώρα των πρωταθλητών (Novasports1HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Νάπολι (Novasports3HD)

19:00 ΛΟΥΤΖ: Παγκόσμιο Κύπελλο Λέικ Πλάσιντ (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:15 Ώρα των πρωταθλητών (Novasports2HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Λαμία (Novasports1HD)

20:00 NFL (FOX Sports HD)

20:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Scottish Open Τελικός (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Πίστας Λονδίνο (Eurosport2)

21:30 Ώρα των πρωταθλητών (Novasports1HD)

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Τζένοα (Novasports3HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Μπορντό (Novasports2HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

23:25 NFL (FOX Sports HD)

___________________________________________________________________________________________________

Δευτέρα 17 Δεκεμβρίου

03:20 NFL, Eagles - Rams (FOX Sports HD)

13:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Champions League κλήρωση (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Europa League κλήρωση (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:30 Ώρα των πρωταθλητών (Novasports2HD)

19:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Αλτα Μπάντια (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ (Novasports2HD)

21:00 World Darts Championship (FOX Sports HD)

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Λάτσιο (Novasports1HD)

21:30 Ώρα των πρωταθλητών (Novasports2HD)

21:45 EFL Championship: Ντέρμπι-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports3HD)

To koutipandoras.gr θεωρεί δικαίωμα του κάθε αναγνώστη να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, τονίζουμε ρητά ότι δεν υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν τον εκάστοτε χρήστη και μόνο αυτόν. Παρακαλούμε πολύ να είστε ευπρεπείς στις εκφράσεις σας. Τα σχόλια με ύβρεις θα διαγράφονται, ενώ οι χρήστες που προκαλούν ή υβρίζουν θα αποκλείονται.