NewsRoom
23/10/2018, 15:59

Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Novasports, Eurosport & FOX Sports HD (Τετάρτη 24 Οκτωβρίου - Δευτέρα 5 Νοεμβρίου)

Δείτε όλες τις ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις στα κανάλια Novasports, Eurosport και FOX Sports HD για το διάστημα Τετάρτη 24 Οκτωβρίου - Δευτέρα 5 Νοεμβρίου.

NewsRoom 23/10/2018 | 15:59

Τετάρτη 24 Οκτωβρίου

02:30 MLB (FOX Sports HD)

08:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο Γύρος του Χαϊνάν (Eurosport2)

19:00 Basketball Champions League: Μπεσίκτας-Στρασβούργο (Novasports3HD)

19:00 Basketball Champions League: Λιετκαμπέλις-Νίμπουρκ (Novasports4HD)

19:30 Basketball Champions League: ΑΕΚ-Μπάμπεργκ (Novasports2HD)

20:30 Eurocup 4η αγωνιστική: Τσεντεβίτα-Λοκομοτίβ Κούμπαν (Novasports1HD)

21:00 Basketball Champions League: Μπαϊρόιτ-Προμηθέας (Novasports3HD)

21:30 Basketball Champions League: Ντιζόν-Φουενλαμπράδα (Novasports2HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24ΗD)

22:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: SIX-DAY (TRACK CHAMPIONSHIP), Λονδίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)

____________________________________________________________________________________________________

Πέμπτη 25 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD)

08:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο Γύρος του Χαϊνάν (Eurosport2)

12:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Γύρος της Γαλλίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:30 Ευρωλίγκα 4η αγωνιστική: Αναντόλου Εφές-Φενερμπαχτσέ (Novasports4HD)

21:00 Super Euroleague (Novasports1HD)

21:00 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Μπασκόνια (Novasports5HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Χίμκι (Novasports3HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Μακάμπι Fox Τελ Αβιβ (Novasports1HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Μπούντουτσνοστ (Novasports2HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)

22:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: SIX-DAY (TRACK CHAMPIONSHIP), Λονδίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:45 Super Euroleague (Novasports1HD)

____________________________________________________________________________________________________

Παρασκευή 26 Οκτωβρίου

03:30 NFL, Texans - Dolphins (FOX Sports HD)

08:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο Γύρος του Χαϊνάν (Eurosport2)

16:30 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κατάρ (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κατάρ (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 Super Euroleague (Novasports2HD)

20:15 Ευρωλίγκα: Νταρουσάφακα-Μπαρτσελόνα (Novasports3HD)

21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ζάλγκιρις (Novasports2HD

21:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι Πατινάζ Καναδά (Eurosport2)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Νιμ-Σεντ Ετιέν (Novasports1HD)

21:45 EFL Championship 15η αγωνιστική: ΚΠΡ-Άστον Βίλα (Novasports4HD)

22:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: SIX-DAY (TRACK CHAMPIONSHIP), Λονδίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)

22:30 Ευρωλίγκα: Γκραν Κανάρια-ΤΣΣΚΑ (Novasports3ΗD)

22:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι Πατινάζ Καναδά (Eurosport2)

23:00 Super Euroleague (Novasports2HD)

____________________________________________________________________________________________________

Σάββατο 27 Οκτωβρίου

02:30 MLB (FOX Sports HD)

08:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο Γύρος του Χαϊνάν (Eurosport2)

10:45 ΧΕΙΜΕΡΙΝΑ ΣΠΟΡ (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:45 ΧΕΙΜΕΡΙΝΑ ΣΠΟΡ (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:30 EFL Championship: Μίντλεσμπρο-Ντέρμπι (Novasports1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Αταλάντα-Πάρμα (Novasports4HD)

17:00 EFL Championship: Μπόλτον-Χαλ (Novasports3HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 8η αγωνιστική: ΑΕΛ-ΟΦΗ (Novasports2HD)

17:30 ΣΟΥΠΕΡΣΠΟΡΤ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κατάρ (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ανζέ-Λιόν (Novasports4HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Έμπολι-Γιουβέντους (Novasports1HD)

19:00 NHL, Devils - Panthers (FOX Sports HD)

19:00 ΣΟΥΠΕΡΜΠΑΪΚ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κατάρ (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 EFL Championship: Λιντς-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports2HD)

20:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Μέξικο (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι Πατινάζ Καναδά (Eurosport2)

20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: Χρόνιγκεν-Αϊντχόφεν (Novasports3HD)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Ντιζόν (Novasports1HD)

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Φιορεντίνα (Novasports2HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24ΗD)

22:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: SIX-DAY (TRACK CHAMPIONSHIP), Λονδίνο (Eurosport1/Eurosport1HD)

22:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι Πατινάζ Καναδά (Eurosport2)

23:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)

____________________________________________________________________________________________________

Κυριακή 28 Οκτωβρίου

03:00 MLB (FOX Sports HD)

04:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Σουζούκα (Eurosport1/Eurosport1HD)

05:00 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: WTCR Σουζούκα (Eurosport1/Eurosport1HD)

07:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο Γύρος του Χαϊνάν (Eurosport2)

08:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα Κίνα (Eurosport2)

10:45 ΧΕΙΜΕΡΙΝΑ ΣΠΟΡ (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα Κίνα (Eurosport2)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Μπολόνια (Novasports1HD)

13:45 ΧΕΙΜΕΡΙΝΑ ΣΠΟΡ (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Φέγενορντ (Novasports1HD)

15:30 NFL, Jaguars - Eagles (FOX Sports HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κάλιαρι-Κιέβο Βερόνα (Novasports3HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Ουντινέζε (Novasports4HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σπαλ-Φροζινόνε (Novasports5HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Πανιώνιος-Ατρόμητος (Novasports2HD)

18:00 Αυστριακό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Λασκ-Σάλτσμπουργκ (Novasports4HD)

18:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show: ΑΕΚ - Άρης (Novasports1HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Σαμπντόρια (Novasports3HD)

19:00 NFL, Panthers - Ravens (FOX Sports HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ - Άρης (Novasports1HD)

19:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: SIX-DAY (TRACK CHAMPIONSHIP), Λονδίνο (Eurosport2)

20:30 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ: Μέξικο (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show: ΑΕΚ - Άρης (Novasports1HD)

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Νάπολι-Ρόμα (Novasports2HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)

22:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι Πατινάζ Καναδά (Eurosport2)

22:25 NFL, Rams - Packers (FOX Sports HD)

22:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Eurosport1/Eurosport1HD)

____________________________________________________________________________________________________

Δευτέρα 29 Οκτωβρίου

02:00 MLB (FOX Sports HD)

08:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show: Ολυμπιακός-Απόλλων Σμύρνης (Novasports2HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Απόλλων Σμύρνης (Novasports2HD)

20:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 27η αγωνιστική: ΑΙΚ Στοκχόλμης-Μάλμε (Novasports4HD)

20:00 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Show: ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός (Novasports1HD)

21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός (Novasports1HD)

21:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show: Ολυμπιακός-Απόλλων Σμύρνης (Novasports2HD)

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-Ίντερ (Novasports3HD)

23:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Show: ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός (Novasports1HD)

______________________________________________________________________________________

Τρίτη 30 Οκτωβρίου

02:15 NFL, Bills - Patriots (FOX Sports HD)

08:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο Γύρος του Χαϊνάν (Eurosport2)

08:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 Basketball Champions League 4η αγωνιστική: ΠΑΟΚ-Ναντέρ (Novasports2HD)

20:00 Eurocup 5η αγωνιστική: Ερυθρός Αστέρας-Γαλατασαράι (Novasports3HD)

21:30 Basketball Champions League: Ντιζόν-ΑΕΚ (Novasports1HD) 

21:30 Basketball Champions League: Βίρτους Μπολόνια-Μπαϊρόιτ (Novasports4HD)

21:45 Carabao Cup Φάση των «16»: Μπέρτον-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports2HD)

22:05 Γαλλικό Λιγκ Καπ Φάση των «32»: Στρασβούργο-Λιλ (Novasports3HD)

______________________________________________________________________________________

Τετάρτη 31 Οκτωβρίου

02:00 MLB (FOX Sports HD)

07:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο Γύρος του Χαϊνάν (Eurosport2)

08:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 Basketball Champions League: Νίμπουρκ-Αντβέρπ (Novasports1HD) TOP CY

19:45 Γαλλικό Λιγκ Καπ: Νις-Οσέρ (Novasports5HD)

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική εξ αναβολής: Μίλαν-Τζένοα (Novasports2HD)

21:45 Carabao Cup: Γουέστ Χαμ-Τότεναμ (Novasports1HD)

21:45 Carabao Cup: Τσέλσι-Ντέρμπι (Novasports3HD)

21:45 Carabao Cup: Άρσεναλ-Μπλάκπουλ (Novasports4HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

24:00 (μαγνητοσκόπηση) Basketball Champions League: Προμηθέας-Μπεσίκτας (Novasports2HD)

_____________________________________________________________________________________

Πέμπτη 1 Νοεμβρίου

02:00 MLB (FOX Sports HD)

03:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Eurosport1/Eurosport1HD)

08:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 Super Euroleague (Novasports2HD)

18:00 Ρωσικό Κύπελλο: Ροστόφ-Ζενίτ (Novasports5HD)

19:00 Ευρωλίγκα 5η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ-Ολυμπιακός (Novasports2HD)

19:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Νταρουσάφακα (Novasports3HD)

19:45 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Μπάγερν (Novasports1HD)

20:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική: Έστερσουντς-ΑΪΚ Στοκχόλμης (Novasports4HD)

20:00 NHL, Panthers - Jets (FOX Sports HD)

21:00 Super Euroleague (Novasports2HD)

21:45 Carabao Cup: Μάντσεστερ Σίτι-Φούλαμ (Novasports3HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Μακάμπι (Novasports1HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

______________________________________________________________________________________

Παρασκευή 2 Νοεμβρίου

01:30 NFL Pre-game Show (FOX Sports HD)

02:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Eurosport1/Eurosport1HD)

02:20 NFL, 49ers - Raiders (FOX Sports HD)

07:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι Φινλανδία (Eurosport2)

17:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι Φινλανδία (Eurosport2)

18:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι Φινλανδία (Eurosport2)

19:00 Super Euroleague (Novasports1HD)

19:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Γκραν Κανάρια (Novasports2HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Μπούντουτσνοστ-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports3HD)

20:00 NHL, Jets - Panthers (FOX Sports HD)

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Νάπολι-Έμπολι (Novasports2HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Παρί Σεν Ζερμέν-Λιλ (Novasports4HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Αναντόλου Εφές (Novasports5ΗD)

21:45 EFL Championship 16η αγωνιστική: Άστον Βίλα-Μπόλτον (Novasports24HD)

22:00 Super Euroleague (Novasports1HD)

______________________________________________________________________________________

Σάββατο 3 Νοεμβρίου

07:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι Φινλανδία (Eurosport2)

13:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:15 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι Φινλανδία (Eurosport2)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Τζένοα (Novasports2HD)

17:00 EFL Championship: Ρόδεραμ-Σουόνσι (Novasports3HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Πανιώνιος-Παναιτωλικός (Novasports1HD)

17:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι Φινλανδία (Eurosport2)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Μπορντό (Novasports4HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Ρόμα (Novasports3HD) 

19:30 EFL Championship: Στόουκ-Μίντλεσμπρο (Novasports1HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Λεβαδειακός-ΑΕΛ (Novasports2HD)

19:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Άγιαξ-Βίλεμ (Novasports5HD)

19:30 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Μόντενα (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι Φινλανδία (Eurosport2)

20:00 NHL, Sabres - Senators (FOX Sports HD)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεμς-Μονακό (Novasports3HD)

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Κάλιαρι (Novasports1HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24ΗD)

23:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)

23:00 ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΕΣ: Μπρίντερς Καπ (Eurosport1/Eurosport1HD)

______________________________________________________________________________________

Κυριακή 4 Νοεμβρίου

03:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)

07:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

08:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Κριτέριουμ Σαϊτάμα (Eurosport2)

13:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:15 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ: Νέα Υόρκη (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Μόντενα (Eurosport2)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-ΣΠΑΛ (Novasports1HD)

15:30 Αυστριακό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Σάλτσμπουργκ-Μάτερσμπουργκ (Novasports4HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Φροζινόνε (Novasports1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Τορίνο (Novasports3HD)

16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική (Novasports5HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κιέβο Βερόνα-Σασουόλο (Novasports24HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Λαμία (Novasports2HD)

17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Φένλο (Novasports4HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Αταλάντα (Novasports3HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD)

20:00 NFL (FOX Sports HD)

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Μίλαν (Novasports2HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Μαρσέιγ (Novasports1HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)

23:25 NFL (FOX Sports HD)

__________________________________________________________________________________________________

Δευτέρα 5 Νοεμβρίου

03:20 NFL, Patriots - Packers (FOX Sports HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Ξάνθη (Novasports1HD)