NewsRoom
30/10/2018, 16:53

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις ΝΟVASPORTS, EUROSPORT, FOX SPORTS HD

Όλες οι ζωντανές μεταδόσεις από Τετάρτη 31 Οκτωβρίου έως Δευτέρα 12 Νοεμβρίου 2018

NewsRoom 30/10/2018 | 16:53

Τετάρτη 31 Οκτωβρίου

01:00 NHL, Penguins – Islanders (FOX Sports HD)

07:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο Γύρος του Χαϊνάν (Eurosport2)

08:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 Basketball Champions League: Νίμπουρκ-Αντβέρπ (Novasports1HD)

19:45 Γαλλικό Λιγκ Καπ: Νις-Οσέρ (Novasports5HD)

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική εξ αναβολής: Μίλαν-Τζένοα (Novasports2HD)

21:45 Carabao Cup: Γουέστ Χαμ-Τότεναμ (Novasports1HD)

21:45 Carabao Cup: Τσέλσι-Ντέρμπι (Novasports3HD)

21:45 Carabao Cup: Άρσεναλ-Μπλάκπουλ (Novasports4HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

24:00 (μαγνητοσκόπηση) Basketball Champions League: Προμηθέας-Μπεσίκτας (Novasports2HD)

_____________________________________________________________________________________

Πέμπτη 1 Νοεμβρίου

02:00 MLB (FOX Sports HD)

03:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Eurosport1/Eurosport1HD)

08:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 Super Euroleague (Novasports2HD)

18:00 Ρωσικό Κύπελλο: Ροστόφ-Ζενίτ (Novasports5HD)

19:00 Ευρωλίγκα 5η αγωνιστική: ΤΣΣΚΑ-Ολυμπιακός (Novasports2HD)

19:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Νταρουσάφακα (Novasports3HD)

19:45 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Μπάγερν (Novasports1HD)

20:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 28η αγωνιστική: Έστερσουντς-ΑΪΚ Στοκχόλμης (Novasports4HD)

20:00 NHL, Panthers - Jets (FOX Sports HD)

21:00 Super Euroleague (Novasports2HD)

21:45 Carabao Cup: Μάντσεστερ Σίτι-Φούλαμ (Novasports3HD)

22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Μακάμπι (Novasports1HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

______________________________________________________________________________________

Παρασκευή 2 Νοεμβρίου

01:30 NFL Pre-game Show (FOX Sports HD)

02:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Eurosport1/Eurosport1HD)

02:20 NFL, 49ers - Raiders (FOX Sports HD)

07:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

13:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

15:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι Φινλανδία (Eurosport2)

17:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι Φινλανδία (Eurosport2)

18:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι Φινλανδία (Eurosport2)

19:00 Super Euroleague (Novasports1HD)

19:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Γκραν Κανάρια (Novasports2HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Μπούντουτσνοστ-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports1HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Ζάλγκιρις-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports3HD)

20:00 NHL, Jets - Panthers (FOX Sports HD)

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Νάπολι-Έμπολι (Novasports2HD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Παρί Σεν Ζερμέν-Λιλ (Novasports4HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Αναντόλου Εφές (Novasports5ΗD)

21:45 EFL Championship 16η αγωνιστική: Άστον Βίλα-Μπόλτον (Novasports24HD)

22:00 Super Euroleague (Novasports1HD)

______________________________________________________________________________________

Σάββατο 3 Νοεμβρίου

07:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

12:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι Φινλανδία (Eurosport2)

13:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

14:15 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι Φινλανδία (Eurosport2)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ίντερ-Τζένοα (Novasports2HD)

17:00 EFL Championship: Ρόδεραμ-Σουόνσι (Novasports3HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 9η αγωνιστική: Πανιώνιος-Παναιτωλικός (Novasports1HD)

17:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι Φινλανδία (Eurosport2)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Μπορντό (Novasports4HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Φιορεντίνα-Ρόμα (Novasports3HD) 

19:30 EFL Championship: Στόουκ-Μίντλεσμπρο (Novasports1HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Λεβαδειακός-ΑΕΛ (Novasports2HD)

19:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα 11η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Φίτεσε (Novasports5HD)

19:30 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Μόντενα (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι Φινλανδία (Eurosport2)

20:00 NHL, Sabres - Senators (FOX Sports HD)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεμς-Μονακό (Novasports3HD)

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Γιουβέντους-Κάλιαρι (Novasports1HD)

21:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ – Βίλεμ (Novasports2HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24ΗD)

23:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)

23:00 ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΕΣ: Μπρίντερς Καπ (Eurosport1/Eurosport1HD)

_____________________________________________________________________________________

Κυριακή 4 Νοεμβρίου

03:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)

07:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

08:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Κριτέριουμ Σαϊτάμα (Eurosport2)

13:25 ΣΝΟΥΚΕΡ: Διεθνές Πρωτάθλημα, Κίνα (Eurosport1/Eurosport1HD)

16:15 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ: Νέα Υόρκη (Eurosport1/Eurosport1HD)

18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΚΙ: Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Μόντενα (Eurosport2)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Λάτσιο-ΣΠΑΛ (Novasports1HD)

15:30 Αυστριακό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Σάλτσμπουργκ-Μάτερσμπουργκ (Novasports4HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Πάρμα-Φροζινόνε (Novasports1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σαμπντόρια-Τορίνο (Novasports3HD)

16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική (Novasports5HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Κιέβο Βερόνα-Σασουόλο (Novasports5HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΣ Γιάννινα-Λαμία (Novasports2HD)

17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Φένλο (Novasports4HD)

18:30 Σουηδικό πρωτάθλημα 29η αγωνιστική: ΑΙΚ Στοκχόλμης-Σούντσβαλ (Novasports5HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μπολόνια-Αταλάντα (Novasports3HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΟΦΗ-Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD)

20:00 NFL (FOX Sports HD)

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ουντινέζε-Μίλαν (Novasports2HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονπελιέ-Μαρσέιγ (Novasports1HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)

23:25 NFL (FOX Sports HD)

_____________________________________________________________________________________________________

Δευτέρα 5 Νοεμβρίου

03:20 NFL, Patriots - Packers (FOX Sports HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Αστέρας Τρίπολης-Ξάνθη (Novasports1HD)

_____________________________________________________________________________________________________

Τρίτη 6 Νοεμβρίου

03:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Eurosport1/Eurosport1HD)

03:15 NFL, Cowboys - Titans (FOX Sports HD)

19:30 Basketball Champions League 5η αγωνιστική: Οπάβα-ΠΑΟΚ (Novasports1HD)

21:00 Basketball Champions League: Βόννη-Βενέτσια (Novasports2HD)

21:00 Basketball Champions League: Αντβέρπ-Μπάμπεργκ (Novasports3HD)

_____________________________________________________________________________________________________

Τετάρτη 7 Νοεμβρίου

02:00 NHL, Rangers - Canadiens (FOX Sports HD)

03:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Eurosport1/Eurosport1HD)

19:30 Basketball Champions League: ΑΕΚ-Φουενλαμπράδα (Novasports2HD)

21:30 Basketball Champions League: Αβελίνο-Μπάνβιτ (Novasports2HD)

21:30 Basketball Champions League: Στρασβούργο-Προμηθέας Πατρών (Novasports3HD)

21:45 EuroCup 6η αγωνιστική: Ουνικάχα Μάλαγα-Ρίτας Βίλνιους (Novasports1HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24HD)

_____________________________________________________________________________________________________

Πέμπτη 8 Νοεμβρίου

02:30 NHL, Capitals - Penguins (FOX Sports HD)

21:00 Ευρωλίγκα 6η αγωνιστική: Μπάγερν Μ.-Νταρουσάφακα (Novasports4HD)

21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-ΤΣΣΚΑ (Novasports3HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24HD)

22:45 Ευρωλίγκα: Γκραν Κανάρια-Αναντόλου Εφές (Novasports2HD)

23:00 Super Euroleague (Novasports1HD)

_____________________________________________________________________________________________________

Παρασκευή 9 Νοεμβρίου

02:30 NFL Pre-game Show (FOX Sports HD)

03:20 NFL, Steelers - Panthers (FOX Sports HD)

09:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι NHK TROPHY (Eurosport2)

12:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι NHK TROPHY (Eurosport2)

19:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Μπαρτσελόνα (Novasports1HD)

19:30 Super Euroleague (Novasports2HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Μπούντουτσνοστ-Ζάλγκιρις (Novasports5HD)

21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ολυμπιακός (Novasports2HD)

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Φιορεντίνα-Φροζινόνε (Novasports3HD)

21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Φενερμπαχτσέ (Novasports4ΗD)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα 13η αγωνιστική: Λιλ-Στρασβούργο (Novasports1HD) HL GR

21:45 EFL Championship 17η αγωνιστική: Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Σέφιλντ Γουένσντεϊ (Novasports24HD)

23:00 Super Euroleague (Novasports2HD)

_____________________________________________________________________________________________________

Σάββατο 10 Νοεμβρίου

02:00 NHL, Maple Leafs - Devils (FOX Sports HD)

09:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι NHK TROPHY (Eurosport2)

12:15 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι NHK TROPHY (Eurosport2)

15:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τορίνο-Πάρμα (Novasports2HD)

16:45 ΙΠΠΑΣΙΑ: GLOBAL CHAMPIONS TOUR, Ντόχα (Eurosport1/Eurosport1HD)

17:00 EFL Championship 17η αγωνιστική: Ρέντινγκ-Ίπσουϊτς (Novasports3HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα 10η αγωνιστική: ΑΕΛ-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports1HD)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Γκινγκάμπ-Λιόν (Novasports4HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: ΣΠΑΛ-Κάλιαρι (Novasports3HD)

19:30 EFL Championship: Γ.Μπρόμιτς-Λιντς (Novasports1HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Λεβαδειακός-ΟΦΗ (Novasports2HD)

20:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 12η αγωνιστική: Ντε Γκράαφσαπ-Αϊντχόφεν (Novasports4HD)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεμς-Μονακό (Novasports3HD)

21:00 NHL, Stars - Predators (FOX Sports HD)

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Τζένοα-Νάπολι (Novasports1HD)

22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ (Novasports24ΗD)

22:00 ΡΑΓΚΜΠΙ: Autumn Tests FRANCE - SOUTH AFRICA (Eurosport1/Eurosport1HD)

_____________________________________________________________________________________________________

Κυριακή 11 Νοεμβρίου

03:00 NCAA College Football (FOX Sports HD)

08:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: Γκραν Πρι NHK TROPHY (Eurosport2)

13:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Αταλάντα-Ίντερ (Novasports1HD)

14:00 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game ΑΕΚ-Ατρόμητος (Novasports2HD)

15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΑΕΚ-Ατρόμητος (Novasports2HD)

15:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Εξέλσιορ-Άγιαξ (Novasports1HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Ρόμα-Σαμπντόρια (Novasports4HD)

16:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Έμπολι-Ουντινέζε (Novasports24HD)

16:00 Σουηδικό πρωτάθλημα 30η αγωνιστική (Novasports5HD)

16:15 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός (Novasports3HD)

17:00 Ώρα των πρωταθλητών Post Game ΑΕΚ-Ατρόμητος (Novasports2HD)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός (Novasports3HD)

17:30 Ώρα των πρωταθλητών Pre Game Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)

18:00 Αυστριακό πρωτάθλημα 14η αγωνιστική: Αούστρια Β.-Σάλτσμπουργκ (Novasports4HD)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Ντιζόν (Novasports5HD)

19:00 Ιταλικό πρωτάθλημα: Σασουόλο-Λάτσιο (Novasports2HD)

19:15 Ώρα των πρωταθλητών Post Game ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός (Novasports3HD)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)

20:00 NFL (FOX Sports HD)

21:30 Ώρα των πρωταθλητών Post Game Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)

21:30 Ιταλικό πρωτάθλημα: Μίλαν-Γιουβέντους (Novasports2HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD)

22:00 Κλήρωση ΤΖΟΚΕΡ/ΠΡΟΤΟ (Novasports24ΗD)

22:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Eurosport1/Eurosport1HD)

23:25 NFL (FOX Sports HD)

24:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:00 (rec) Ιταλικό πρωτάθλημα: Κιέβο Βερόνα-Μπολόνια (Novasports5HD)

_____________________________________________________________________________________________________

Δευτέρα 12 Νοεμβρίου

03:20 NFL, Eagles - Cowboys (FOX Sports HD)

14:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας (Eurosport1/Eurosport1HD)

21:00 Grand Slam of Darts (FOX Sports HD)