NewsRoom
28/01/2022, 16:47

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, & Eurosport - 27 Ιανουαρίου - 7 Φεβρουαρίου

Ολόκληρο το πρόγραμμα των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων από τη novasport και τη eurosport από τις 27 Ιανουαρίου μέχρι τις 7 Φλεβάρη 

NewsRoom 28/01/2022 | 16:47

Πέμπτη 27 Ιανουαρίου

02:00 Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1)

04:00 Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1)

06:00 Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1)

10:00 Αυστραλιανό όπεν (Eurosport1)

10:55 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Μάστερς Γερμανίας | (Eurosport2)

12:30 Αυστραλιανό όπεν Ημιτελικός (Eurosport1)

15:55 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Μάστερς Γερμανίας | (Eurosport2)

19:00 Ευρωλίγκα 23η αγωνιστική: Ζενίτ-Αναντολού Εφές (Novasports4)

20:00 Playmakers, Αμέρος (Novasports Prime)

20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Μάστερς Γερμανίας | (Eurosport2)

21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Ερυθρός Αστέρας (Novasports Prime)

21:45 Βελγικό πρωτάθλημα: Κλαμπ Μπριζ-Σεν Ζιλουάζ (Novasports Start)

22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Βιλερμπάν (Novasports4)

22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)

23:00 Playmakers, Βμέρος (Novasports Prime)

 

Παρασκευή 28 Ιανουαρίου

03:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Τελικός (Eurosport1)

04:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Τελικός (Eurosport1)

05:30 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Ημιτελικός (Eurosport1)

10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Ημιτελικός (Eurosport1)

11:20 ΔΙΑΘΛΟ Άρμπερ |  ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)

14:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ζέεφελντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)

14:50 ΔΙΑΘΛΟ Άρμπερ |  ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)

15:20 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Μάστερς Γερμανίας | (Eurosport2)

16:30 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ζέεφελντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)

16:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίλινγκεν | MIXED (Eurosport1)

18:00 Ευρωλίγκα: Ούνιξ Καζάν-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Novasports4)

18:50 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε Ντιρίγια | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)

19:25 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίλινγκεν | Προκριματικά ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)

20:00 Playmakers, Αμέρος (Novasports Prime)

20:00 Ευρωλίγκα: Μονακό-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports5)

20:20 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ : ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport2)

20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Μάστερς Γερμανίας (Eurosport1)

21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μπασκόνια (Novasports Prime)

21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Άλμπα Βερολίνου (Novasports4)

21:30 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ζαλγκίρις Κάουνας (Novasports Start)

21:45 EFL Championship 29η αγωνιστική: Χάντερσφιλντ-Στόουκ (Novasports2)

22:00 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των «16»: Ναντ-Μπρεστ (Novasports1)

22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)

23:00 Playmakers, Βμέρος (Novasports Prime)

 

Σάββατο 29 Ιανουαρίου

10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Τελικός (Eurosport1)

11:20 ΔΙΑΘΛΟ Άρμπερ |  ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)

12:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Γκάρμις Παρτενκίρχεν |  ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)

13:15 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Τελικός (Eurosport1)

14:20 ΔΙΑΘΛΟ Άρμπερ |  ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)

15:15 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Μάστερς Γερμανίας (Eurosport2)

15:50 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ζέεφελντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)

16:30 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίλινγκεν | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)

17:00 EFL Championship: Φούλαμ-Μπλάκπουλ (Novasports2)

18:50 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε Ντιρίγια | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)

19:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Duke-Louisville (Novasports5)

19:30 EFL Championship: Πιτέρμπορο-Χάντερσφιλντ (Novasports Prime)

19:30 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των «16»: Ρενς-Μπαστιά (Novasports2)

20:15  ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ Κορτίνα ντ'Αμπρέτσο | Άνδρες και γυναίκες (Eurosport2)

20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Μάστερς Γερμανίας (Eurosport1)

21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 18η αγωνιστική: Βίρτους Μπολόνια-Κρεμόνα (Novasports4)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)

22:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 25η αγωνιστική: Οβιέδο-Αλμερία (Novasports1)

22:00 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των «16»: Μαρσέιγ-Μονπελιέ (Novasports3)

22:25 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ : ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport2)

23:40 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)

 

Κυριακή 30 Ιανουαρίου

01:00 Kentucky-Kansas (Novasports4)

06:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Τελικός (Eurosport1)

10:00 ΤΕΝΙΣ Αυστραλιανό όπεν | Τελικός (Eurosport1)

10:50 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίλινγκεν | ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)

12:30 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Γκάρμις Παρτενκίρχεν |  ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport2)

14:15 ΔΙΑΘΛΟ Άρμπερ |  MIXED (Eurosport1)

14:30 Βελγικό πρωτάθλημα 25η αγωνιστική: Σεν Ζιλουάζ-Άντερλεχτ (Novasports3)

15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 20η αγωνιστική: ΠΑΣ Γιάννινα-Απόλλων Σμύρνης (Novasports Prime)

15:20 ΒΟΡΙΝΟ ΣΥΝΘΕΤΟ Ζέεφελντ | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)

15:30 EFL Championship: Ντέρμπι-Μπέρμιγχαμ Σίτι (Novasports2)

16:10 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ Βίλινγκεν | ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport1)

16:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γκραν Πρι Λα Μαρσεγέζ ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)

17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)

17:00 Βελγικό πρωτάθλημα: Γάνδη-Αντβέρπ (Novasports3)

18:00 EFL Championship: Κάρντιφ-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports2)

18:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Αρμάνι Μιλάνο-Φορτιτούντο Μπολόνια (Novasports4)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός (Novasports Prime)

19:30 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των «16»: Μπερζεράκ-Σεντ Ετιέν (Novasports1)

20:55 ΣΝΟΥΚΕΡ Ευρωπαϊκή Σειρά | Μάστερς Γερμανίας (Eurosport1)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)

22:00 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των «16»: Λανς-Μονακό (Novasports1)

22:00 Βελγικό πρωτάθλημα: Κόρτραϊκ-Κλαμπ Μπριζ (Novasports3)

22:25 ΣΑΪΚΛΟ-ΚΡΟΣ : ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport2)

 

Δευτέρα 31 Ιανουαρίου

21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)

22:00 Β’ Κατηγορία Ισπανικού πρωταθλήματος: Ίμπιζα-Σαραγόσα (Novasports1)

22:15 Γαλλικό Κύπελλο Φάση των «16»: Παρί Σεν Ζερμέν-Νις (Novasports2)

______________________________________________________________________________

 

Τρίτη 1 Φεβρουαρίου

02:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Duke-Notre Dame (Novasports4)

13:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Σαουδικής Αραβίας ΑΝΔΡΕΣ | 1ο Ετάπ (Eurosport2)

19:45 Ευρωλίγκα 24η αγωνιστική: Φενέρμπαχτσε-Βιλερμπάν (Novasports4)

20:00 Playmakers, Αμέρος (Novasports Prime)

20:00 Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις Κάουνας-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports3)

20:00 Ευρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports Start)

21:00 Ευρωλίγκα: Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Μονακό (Novasports Prime)

21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Ζενίτ (Novasports5)

22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Μπάγερν Μονάχου (Novasports4)

22:00 Εurocup 12η αγωνιστική: Γκραν Κανάρια-Βαλένθια (Novasports6)

23:00 Playmakers, Βμέρος (Novasports Prime)

______________________________________________________________________________

 

Τετάρτη 2 Φεβρουαρίου

02:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA (Novasports4)

13:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Σαουδικής Αραβίας ΑΝΔΡΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport2)

14:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)

15:00 Ελληνικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports Prime)

16:45 Pre Game Show Ολυμπιακός-Παναιτωλικός (Novasports2)

17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)

17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ PRO SERIES Γύρος Βαλένθιας (Eurosport2)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ολυμπιακός-Παναιτωλικός (Novasports2)

19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Αναντολού Εφές (Novasports6)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Άρης-ΑΕΚ (Novasports Prime)

19:30 Eurocup: Προμηθέας Πάτρας-Μπουργκ (Novasports5)

20:30 Playmakers, Α’ μέρος (Novasports4)

21:00 Ευρωλίγκα: Άλμπα Βερολίνου-Ούνιξ Καζάν (Novasports Start)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)

21:45 Βελγικό Κύπελλο Ημιτελικός-1ος αγώνας: Γάνδη-Κλαμπ Μπριζ (Novasports1)

21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Ολυμπιακός (Novasports4)

22:00 Eurocup: Μπανταλόνα-Παρτίζαν (Novasports5)

22:45 Novasports Football Club (Novasports Prime)

23:45 Playmakers, Β’ μέρος (Novasports4)

______________________________________________________________________________

 

Πέμπτη 3 Φεβρουαρίου

03:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)

06:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ Καναδάς – Ελβετία (Eurosport1)

08:25 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)

10:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)

12:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων FREESTYLE SKIING Moguls | Προκριματικά (Eurosport2)

13:45 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων FREESTYLE SKIING Moguls | Προκριματικά (Eurosport2)

14:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)

14:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Σαουδικής Αραβίας ΑΝΔΡΕΣ | 3ο Ετάπ (Eurosport2)

16:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων ΧΟΚΕΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)

17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: PRO SERIES Γύρος Βαλένθιας (Eurosport2)

17:15 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-Λαμία (Novasports Prime)

20:00 Ευρωλίγκα 25η αγωνιστική: Ερυθρός Αστέρας-Μονακό (Novasports Start)

21:00 Playmakers, Αμέρος (Novasports Prime)

21:30 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Φενέρμπαχτσε (Novasports4)

21:30 Ευρωλίγκα: Μπάγερν Μονάχου-Μακάμπι Τελ Αβίβ (Novasports5)

21:45 Βελγικό Κύπελλο Ημιτελικός-1ος αγώνας: Έουπεν-Άντερλεχτ (Novasports2)

22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ (Novasports Prime)

00:00 Playmakers, Βμέρος (Novasports Prime)

______________________________________________________________________________

 

Παρασκευή 4 Φεβρουαρίου

02:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)

04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)

04:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ SHORT (Eurosport1)

06:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων XOKEΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)

08:25 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)

12:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Σαουδικής Αραβίας ΑΝΔΡΕΣ | 4ο Ετάπ (Eurosport2)

14:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων ALL SPORTS OPENING CEREMONY (Eurosport1)

17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ PRO SERIES Γύρος Βαλένθιας (Eurosport2)

19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Άλμπα Βερολίνου (Novasports4)

19:30 Ευρωλίγκα: Αναντολού Εφές-Βιλερμπάν (Novasports5)

19:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος 21η αγωνιστική: Νυρεμβέργη-Ίγκολσταντ (Novasports Start)

20:00 Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις Κάουνας-Ούνιξ Καζάν (Novasports6)

20:30 Playmakers, Αμέρος (Novasports Prime)

21:30 Ευρωλίγκα: Μπασκόνια-Ολυμπιακός (Novasports Prime)

21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Χέρτα-Μπόχουμ (Novasports3)

21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μαδρίτης-Ζενίτ (Novasports4)

21:45 EFL Championship 30η αγωνιστική: Μπέρμιγχαμ Σίτι-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (Novasports5)

22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 23η αγωνιστική: Χετάφε-Λεβάντε (Novasports1)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 23η αγωνιστική: Μαρσέιγ-Ανζέ (Novasports2)

22:00 Β’ Κατηγορία Ισπανικού πρωταθλήματος 26η αγωνιστική: Μπούργος-Αλκορκόν (Novasports News)

23:30 Playmakers, Βμέρος (Novasports Prime)

______________________________________________________________________________

 

Σάββατο 5 Φεβρουαρίου

03:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)

04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)

04:45 XEIMEΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΝΕΩΝ ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ SLOPESTYLE | Προκριματικά (Eurosport2)

06:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων XOKEΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)

08:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport1)

08:25 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ HS106 | Προκριματικά (Eurosport1)

09:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ SKIATHLON (Eurosport1)

10:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ 3000m (Eurosport2)

10:45 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων ΔΙΑΘΛΟ Relay (Eurosport1)

12:10 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων XOKEΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)

12:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ HS106 | Τελικός (Eurosport1)

13:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων FREESTYLE SKIING Moguls | Τελικός (Eurosport2)

14:20 ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΙΣΤΑΣ 1Η ΗΜΕΡΑ (Eurosport1)

15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Έλτσε-Αλαβές (Novasports1)

15:10 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων ΛΟΥΤΖ Μονό | 2nd run (Eurosport2)

15:50 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων XOKEΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)

16:00 Matchday Live (Novasports Prime)

16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Στουτγκάρδη-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports3)

16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Γκλάντμπαχ (Novasports4)

16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άουγκσμπουργκ-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports5)

16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μάιντς-Χόφενχαϊμ (Novasports6)

16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Κολωνία-Φράιμπουργκ (Novasports Start)

17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ PRO SERIES Γύρος Βαλένθιας (Eurosport2)

17:00 EFL Championship: Χαλ-Πρέστον (Novasports News)

17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μαγιόρκα-Κάδιθ (Novasports1)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σεντ Ετιέν-Μονπελιέ (Novasports2)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 22η αγωνιστική: Άρης-Βόλος (Novasports Prime)

19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Θέλτα-Βαγιεκάνο (Novasports1)

19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερν Μονάχου-Λειψία (Novasports3)

19:30 EFL Championship: Σουόνσι-Μπλάκμπερν Ρόβερς (Novasports6)

19:30 Β’ Κατηγορία Ιταλικού πρωταθλήματος 21η αγωνιστική: Άσκολι-Περούτζια (Novasports Start)

21:00 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 19η αγωνιστική: Τρέντο-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports4)

21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα 21η αγωνιστική: Άιντχοφεν-Άλμκααρ (Novasports5)

21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports Prime)

21:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος: Ζανκτ Πάουλι-Πάντερμπορν (Novasports3)

21:30 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Σπόρτινγκ Χιχόν-Εϊμπάρ (Novasports6)

21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική: Αντβέρπ-Σεν Ζιλουάζ (Novasports Start)

22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Οσασούνα-Σεβίλλη (Novasports1)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Λιόν (Novasports2)

23:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Baylor-Kansas (Novasports4)

______________________________________________________________________________

 

Κυριακή 6 Φεβρουαρίου

01:00 Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Duke-N. Carolina (Novasports4)

03:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ : Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων (Eurosport1)

03:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ SLOPESTYLE | Τελικός (Eurosport2)

04:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ : Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων (Eurosport1)

04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ SLOPESTYLE | Τελικός (Eurosport2)

05:00 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ DH (Eurosport1)

05:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ : Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων (Eurosport2)

06:40 ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ SLOPESTYLE | Προκριματικά (Eurosport2)

08:35 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων ΚΕΡΛΙΝΓΚ (Eurosport2)

09:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων ΣΚΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ SKIATHLON (Eurosport1)

10:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων XOKEΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)

10:45 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ 5000m (Eurosport1)

13:00 ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ HS106 | Τελικός (Eurosport1)

13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Σπάρτα Ρότερνταμ (Novasports5)

13:30 FREESTYLE SKIING Moguls | Τελικός (Eurosport2)

14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λοριάν-Λανς (Novasports Prime)

14:30 Β’ Κατηγορία Γερμανικού πρωταθλήματος: Ντάρμσταντ-Αμβούργο (Novasports4)

14:30 Βελγικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική Κλαμπ Μπριζ – Γάνδη (Novasports6)

15:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαλένθια-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports1)

15:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων XOKEΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)

15:10 ΛΟΥΤΖ Μονό | RUN 04 (Eurosport2)

16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ντόρτμουντ-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports3)

17:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Α’ μέρος (Novasports Prime)

17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ PRO SERIES Γύρος Βαλένθιας 5ο Ετάπ (Eurosport2)

17:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπαρτσελόνα-Ατλέτικο Μαδρίτης (Novasports1)

17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Χεράκλες (Novasports5)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν-Μπρεστ (Novasports2)

18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Βόλφσμπουργκ-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports3)

18:30 Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ: Φορτιτούντο Μπολόνια-Μπρέσια (Novasports4)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός (Novasports Prime)

19:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπέτις-Βιγιαρεάλ (Novasports1)

19:30 Βελγικό πρωτάθλημα 26η αγωνιστική Άντερλεχτ – Έουπεν (Novasports6)

21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών, Β’ μέρος (Novasports Prime)

21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports2)

22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Μαδρίτης-Γρανάδα (Novasports1)

______________________________________________________________________________

 

Δευτέρα 7 Φεβρουαρίου

03:15 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ FREE PROGRAM (Eurosport1)

03:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων REESTYLE SKIING Big Air | Προκριματικά (Eurosport2)

04:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ FREE PROGRAM (Eurosport1)

04:15 ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Giant Slalom | 1st run (Eurosport1)

05:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ FREE PROGRAM (Eurosport1)

05:45 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων ΣΝΟΟΥΜΠΟΡΝΤ SLOPESTYLE | Τελικός (Eurosport2)

07:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων FREESTYLE SKIING Big Air | Προκριματικά (Eurosport2)

07:45 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων ΑΛΠΙΚΟ ΣΚΙ Giant Slalom | 2nd run (Eurosport1)

10:30 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ 1500m (Eurosport2)

11:00 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων ΔΙΑΘΛΟ Individual (Eursport1)

12:05 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων XOKEΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)

13:30 ΠΑΤΙΝΑΖ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΙΣΤΑΣ : Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων (Eurosport2)

13:45 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων ΑΛΜΑ ΜΕ ΣΚΙ HS106 TEAM (Eurosport1)

14:00 WTA 500 Αγία Πετρούπολη 1η ημέρα (Novasports6)

15:25 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων ΛΟΥΤΖ Μονό | 2nd run (Eurosport2)

15:45 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων XOKEΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport1)

16:00 WTA 500 Αγία Πετρούπολη (Novasports6)

16:40 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων XOKEΪ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ (Eurosport2)

19:30 Ελληνικό πρωτάθλημα: Ατρόμητος-ΟΦΗ (Novasports Prime)

21:45 Monday Football Club (Novasports Prime)

22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Εσπανιόλ (Novasports1)

02:00 (ξημερώματα Τρίτης) Κολεγιακό πρωτάθλημα μπάσκετ NCAA: Virginia-Duke (Novasports4)