NewsRoom
13/08/2021, 13:08

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS, EUROSPORT (13-30 Αυγούστου)

Δείτε όλο το πρόγραμμα των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων για το διάστημα 13-30 Αυγούστου

NewsRoom 13/08/2021 | 13:08

Παρασκευή 13 Αυγούστου

16:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Δανίας ΑΝΔΡΕΣ | 4ο Ετάπ (Eurosport1)
17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Νορβηγίας ΓΥΝΑΙΚΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport2)
19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 3η αγωνιστική: Ζανκτ Πάουλι-Αμβούργο (Novasports Start)
21:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 1η αγωνιστική: Ουέσκα-Εϊμπάρ (Novasports4)
21:00 Pre Game Show Γκλάντμπαχ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports Prime)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική: Γκλάντμπαχ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports Prime)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική Σαρλερουά – Αντβέρπ (Novasports3)
21:45 Ιταλικό Κύπελλο 1ος γύρος: Ουντινέζε-Άσκολι (Novasports5)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική: Βαλένθια-Χετάφε (Novasports1)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική: Λοριάν - Μονακό (Novasports2)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
23:30 Post Game Show Γκλάντμπαχ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports Prime)

Σάββατο 14 Αυγούστου

14:30 EFL Championship 2η αγωνιστική: Πιτέρμπορο-Ντέρμπι (Novasports Start)
14:30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε Βερολίνο | 1ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
16:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Δανίας ΑΝΔΡΕΣ | 5ο Ετάπ (Eurosport1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Στουτγκάρδη-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports Prime)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ουνιόν Βερολίνου-Λεβερκούζεν (Novasports2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Βόλφσμπουργκ-Μπόχουμ (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Φράιμπουργκ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άουγκσμπουργκ-Χόφενχαϊμ (Novasports Start)
17:00 EFL Championship: Χαλ-Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς (Novasports6)
18:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Οσασούνα-Εσπανιόλ (Novasports1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική: Λιλ - Νις (Novasports5)
18:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 1ο Ετάπ (Eurosport1)
19:00 Ιταλικό Κύπελλο 1ος γύρος: Τσιταντέλα-Μόσχα (Novasports Prime)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ντόρτμουντ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports3)
19:30 ΙΠΠΑΣΙΑ : GLOBAL CHAMPIONS TOUR (Eurosport2)
19:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική: Χεράκλες-Αϊντχόφεν (Novasports2)
20:00 Φιλικός αγώνας προετοιμασίας: Άρης-Βόλος (Novasports4)
20:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Κάδιθ-Λεβάντε (Novasports1)
20:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μαγιόρκα-Μπέτις (Novasports Start)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Ντιναμό Δρέσδης-Αννόβερο (Novasports3)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σεν Ζερμέν - Στρασμπούρ (Novasports Prime)
22:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Ναϊμέγκεν (Novasports2)
22:00 EFL Championship: Σουόνσι-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (Novasports5)
22:00 ΓΚΟΛΦ : PGA TOUR (Eurosport2)
23:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αλαβές-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1)
___________________________________________________________________

Κυριακή 15 Αυγούστου

14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ανζέ-Λιόν (Novasports Start)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Βέρντερ Βρέμης-Πάντερμπορν (Novasports Prime)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Μπίρσχοτ-Σταντάρ Λιέγης (Novasports2)
15:30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ Ε Βερολίνο | 2ος ΑΓΩΝΑΣ (Eurosport2)
15:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μάιντς-Λειψία (Novasports Prime)
17:00 ΜΑΟΥΝΤΕΝ ΜΠΑΪΚ : Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Eurosport2)
17:45 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Βίλεμ-Φέγενορντ (Novasports Start)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λανς – Σεντ Ετιέν (Novasports2)
18:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Θέλτα-Ατλέτικο Μαδρίτης (Novasports1)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Κολωνία-Χέρτα Βερολίνου (Novasports3)
19:00 Ιταλικό Κύπελλο 1ος γύρος: Πάρμα - Λέτσε (Novasports Prime)
21:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports1)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μαρσέιγ – Μπορντό (Novasports Prime)
22:00 Βελγικό πρωτάθλημα: Ζούλτε Βάρεγκεμ – Κλαμπ Μπριζ (Novasports4)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
23:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 1η αγωνιστική Λας Πάλμας-Ρεάλ Βαγιαδολίδ (Novasports2)
23:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 19η αγωνιστική: Atlanta United FC-Los Angeles FC (Novasports3) 
23:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Σεβίλλη-Βαγιεκάνο (Novasports1)
___________________________________________________________________

Δευτέρα 16 Αυγούστου

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | Βρετανικό Οπεν | (Eurosport2)
15:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 3ο Ετάπ (Eurosport1)
21:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βιγιαρεάλ-Γρανάδα (Novasports1)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | Βρετανικό Οπεν | (Eurosport1)
23:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Έλτσε-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports Prime)
23:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Καρταχένα-Αλμερία (Novasports2)
___________________________________________________________________

Τρίτη 17 Αυγούστου

15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | Βρετανικό Οπεν |(Eurosport2)
15:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 4ο Ετάπ (Eurosport1)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | Βρετανικό Οπεν | (Eurosport1)
21:30 Γερμανικό Σούπερ Καπ: Ντόρτμουντ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports Prime)
___________________________________________________________________

Τετάρτη 18 Αυγούστου

02:30 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 20η αγωνιστική: Inter Miami CF-Chicago Fire (Novasports Prime)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | Βρετανικό Οπεν |(Eurosport2)
15:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 5ο Ετάπ (Eurosport1)
19:45 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 24 Ώρες Λε Μαν (Eurosport1)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | Βρετανικό Οπεν |(Eurosport2)
22:50 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 24 Ώρες Λε Μαν (Eurosport1)

___________________________________________________________________

Πέμπτη 19 Αυγούστου

14:50 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 24 Ώρες Λε Μαν (Eurosport2)
15:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 6ο Ετάπ (Eurosport1)
21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:30 Pre Game Show Ολυμπιακός-Σλόβαν Μπρατισλάβας (Novasports Prime)
21:50 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 24 Ώρες Λε Μαν (Eurosport1)
22:45 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 24 Ώρες Λε Μαν (Eurosport1)
22:00 UEFA Europa League Play Off 1ος αγώνας: Ολυμπιακός-Σλόβαν Μπρατισλάβας (Novasports Prime)
24:00 Post Game Show Ολυμπιακός-Σλόβαν Μπρατισλάβας (Novasports Prime)
___________________________________________________________________

Παρασκευή 20 Αυγούστου

14:25 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 7ο Ετάπ (Eurosport1HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | Βρετανικό Οπεν |(Eurosport2)
19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 4η αγωνιστική: Φορτούνα Ντίσελντορφ-Χόλσταϊν Κίελ (Novasports Start)
21:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 2η αγωνιστική Ρεάλ Βαγιαδολίδ-Σαραγόσα (Novasports2)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | Βρετανικό Οπεν |(Eurosport1)
21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική: Λειψία-Στουτγκάρδη (Novasports3)
21:30  Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος 1η αγωνιστική: Φροζινόνε-Πάρμα (Novasports Start)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική: Σταντάρ Λιέγης - Οστάνδη (Novasports4)
21:45 EFL Championship 4η αγωνιστική: Μπρίστολ Σίτι-Σουόνσι (Novasports5)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική: Μπρεστ – Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports Prime)
22:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική: Μπέτις-Κάδιθ (Novasports1)
___________________________________________________________________

Σάββατο 21 Αυγούστου

02:30 Bare Knuckle Fighting Championship (Novasports Prime)
10:15 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 24 Ώρες Λε Μαν (Eurosport1)
12:50 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων Κύπελλο Λε Μαν | Ο δρόμος για το Λε Μαν (Eurosport1)
13:45 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Αβενίρ ΑΝΔΡΕΣ | 8ο Ετάπ (Eurosport2)
14:30 Γερμανικό πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού DTM Nurbrurgring Γερμανία 1η ημέρα (Novasports6)
14:30 EFL Championship: Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς-Μπάρνσλεϊ (Novasports Start)
15:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 8ο Ετάπ (Eurosport2)
16:00 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 24 Ώρες Λε Μαν (Eurosport1)
16:45 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 24 Ώρες Λε Μαν (Eurosport1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπόχουμ-Μάιντς (Novasports2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Άουγκσμπουργκ (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χέρτα Βερολίνου-Βόλφσμπουργκ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Γκρόιτερ Φιρτ-Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Φράιμπουργκ-Ντόρτμουντ (Novasports Start)
17:00 EFL Championship: Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Χάντερσφιλντ (Novasports6)
18:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αλαβές-Μαγιόρκα (Novasports1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μονακό-Λανς (Novasports News)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Λεβερκούζεν-Γκλάντμπαχ (Novasports3)
20:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Γρανάδα-Βαλένθια (Novasports1)
20:30 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 2η αγωνιστική Τενερίφη-Σπόρτινγκ Χιχόν (Novasports5)
20:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Εσπανιόλ-Βιγιαρεάλ (Novasports Start)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Καμπούρ (Novasports4)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Χάνσα Ροστόκ-Ντιναμό Δρέσδης (Novasports3)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική Σεντ Ετιέν – Λιλ (Novasports2)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
23:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Αθλέτικ Μπιλμπάο-Μπαρτσελόνα (Novasports1)
___________________________________________________________________

Κυριακή 22 Αυγούστου

00:55 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 21η αγωνιστική: Columbus Crew-Seattle Sounders FC (Novasports2)
03:25 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS: New York Red Bulls-New York City FC (Novasports Prime)
04:00 Αγώνας Αντοχής Αυτοκινήτων ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | 24 Ώρες Λε Μαν (Eurosport1)
12:00 ΜΟΤΟΚΡΟΣ Φινλανδία | 1ος ΑΓΩΝΑΣ, ΑΝΔΡΕΣ (Eurosport2)
13:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ (Eurosport2)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Τβέντε-Άγιαξ (Novasports Prime)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν – Κλερμόν (Novasports2)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Αμβούργο-Ντάρμσταντ (Novasports3)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα 5η αγωνιστική (Novasports4)
14:30 Γερμανικό πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού DTM Nurbrurgring Γερμανία 2η ημέρα (Novasports6)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Go Ahead Eagles (Novasports Start)
15:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 9ο Ετάπ (Eurosport2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Χόφενχαϊμ-Ουνιόν Βερολίνου (Novasports3)
17:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 9ο Ετάπ (Eurosport1)
18:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Βαγιεκάνο (Novasports1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν – Ναντ (Novasports Start)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερν Μονάχου-Κολωνία (Novasports3)
19:30 Βελγικό πρωτάθλημα: Κλαμπ Μπριζ – Μπίρσχοτ (Novasports2)
20:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ατλέτικο Μαδρίτης-Έλτσε (Novasports1)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ | Βρετανικό Οπεν | (Eurosport1)
21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 1η αγωνιστική (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος: Μπενεβέντο-Αλεσάντρια (Novasports Start)
21:45 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις – Μαρσέιγ (Novasports2)
23:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Λεβάντε-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1)
___________________________________________________________________

Δευτέρα 23 Αυγούστου

21:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Χετάφε-Σεβίλλη (Novasports1)
23:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Οσασούνα-Θέλτα (Novasports Prime)
23:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 2η αγωνιστική Λεγανές-Μπούργος (Novasports2)
___________________________________________________________________

Τρίτη 24 Αυγούστου

15:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 10ο Ετάπ (Eurosport1)
22:00 Αγγλικό Λιγκ Καπ 2ος γύρος (Novasports Prime)

___________________________________________________________________

Τετάρτη 25 Αυγούστου

15:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 11ο Ετάπ (Eurosport1)
21:15 Γερμανικό Κύπελλο 1ος γύρος (εξ αναβολής): Μπρέμερ-Μπάγερν Μονάχου (Novasports Prime)
22:00 Αγγλικό Λιγκ Καπ 2ος γύρος (Novasports1)
___________________________________________________________________

Πέμπτη 26 Αυγούστου

04:35 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS All Star Game (Novasports Prime)
15:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 12ο Ετάπ (Eurosport1)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Γερμανίας ΑΝΔΡΕΣ | 1ο Ετάπ (Eurosport2)
17:55 ΜΑΟΥΝΤΕΝ ΜΠΑΪΚ : ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport2)
18:40 ΜΑΟΥΝΤΕΝ ΜΠΑΪΚ : ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport2)
19:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Κλήρωση UEFA Champions League (Eurosport1)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
___________________________________________________________________

Παρασκευή 27 Αυγούστου

15:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 13ο Ετάπ (Eurosport1)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Γερμανίας ΑΝΔΡΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport2)
19:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος 5η αγωνιστική: Νυρεμβέργη-Καρλσρούη (Novasports3)
21:00 Ισπανικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική: Μαγιόρκα-Εσπανιόλ (Novasports1)
21:30 Γερμανικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική: Ντόρτμουντ-Χόφενχαϊμ (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος: Μπρέσια-Κοζέντσα (Novasports Start)
21:45 EFL Championship 5η αγωνιστική: Πιτέρμπορο-Γουέστ Μπρόμιτς (Novasports4)
21:45 Βελγικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική (Novasports5)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική (Novasports2)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
23:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος 3η αγωνιστική: Μάλαγα-Αλκορκόν (Novasports3)
23:15 Ισπανικό πρωτάθλημα: Βαλένθια-Αλαβές (Novasports1)
___________________________________________________________________

Σάββατο 28 Αυγούστου

14:00 ΤΡΙΑΘΛΟ: Κόλινς Καπ (Eurosport2)
14:30 EFL Championship: Ντέρμπι-Νότιγχαμ Φόρεστ (Novasports Start)
15:50 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Λα Βουέλτα ΑΝΔΡΕΣ | 14ο Ετάπ (Eurosport1)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αρμίνια Μπίλεφελντ-Αιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Αουγκσμπουργκ-Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports3)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μάιντς-Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports4)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Κολωνία-Μπόχουμ (Novasports5)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Στουτγκάρδη-Φράιμπουργκ (Novasports Start)
18:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Θέλτα-Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική (Novasports6)
19:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Μπάγερν Μονάχου-Χέρτα Βερολίνου (Novasports3)
20:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Έλτσε-Σεβίλλη (Novasports1)
20:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Σοσιεδάδ-Λεβάντε (Novasports4)
21:00 Ολλανδικό πρωτάθλημα 3η αγωνιστική: Αϊντχόφεν-Χρόνινγκεν (Novasports5)
21:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Σάλκε-Φορτούνα Ντίσελντορφ (Novasports Start)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική (Novasports2)
22:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
23:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ρεάλ Μπέτις-Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports1)
___________________________________________________________________

Κυριακή 29 Αυγούστου

02:05 Αμερικανικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου MLS 22η αγωνιστική: Los Angeles FC-Los Angeles Galaxy (Novasports Start)
11:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος του Αλμάτι ΑΝΔΡΕΣ | 2ο Ετάπ (Eurosport2)
13:15 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Ουτρέχτη-Φέγενορντ (Novasports Start)
13:15 Αγώνες One Make: ΠΟΡΣΕ ΣΟΥΠΕΡΚΑΠ (Eurosport1)
13:25 Αγώνες One Make: ΠΟΡΣΕ ΣΟΥΠΕΡΚΑΠ (Eurosport1)
13:45 ΜΑΟΥΝΤΕΝ ΜΠΑΪΚ : ΠΑΓΚOΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Eurosport2)
14:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική (Novasports Prime)
14:30 Β’ Κατηγορία γερμανικού πρωταθλήματος: Βέρντερ Βρέμης- Χάνσα Ροστόκ (Novasports3)
14:30 Βελγικό πρωτάθλημα 6η αγωνιστική (Novasports4)
15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Άγιαξ-Φίτεσε (Novasports2)
16:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Ουνιόν Βερολίνου-Γκλάντμπαχ (Novasports3)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ Γύρος Γερμανίας ΑΝΔΡΕΣ | 4ο Ετάπ (Eurosport2)
18:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Μπαρτσελόνα-Χετάφε (Novasports1)
18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική (Novasports Start)
18:30 Γερμανικό πρωτάθλημα: Βόλφσμπουργκ-Λειψία (Novasports3)
20:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Κάντιθ-Οσασούνα (Novasports1)
20:30 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ράγιο Βαγιεκάνο-Γρανάδα (Novasports4)
21:00 ΓΚΟΛΦ: PGA TOUR (Eurosport2)
21:30 Ελληνικό πρωτάθλημα 2η αγωνιστική (Novasports Prime)
21:30 Β’ Κατηγορία ιταλικού πρωταθλήματος: Πάρμα-Μπενεβέντο (Novasports Start)
22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα 4η αγωνιστική (Novasports2)
23:00 Ισπανικό πρωτάθλημα: Ατλέτικο Μαδρίτης-Βιγιαρεάλ (Novasports1)
___________________________________________________________________

Δευτέρα 30 Αυγούστου

15:10 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ GP Πλουέ ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Eurosport1)
17:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΑΝΔΡΕΣ | 1ο Ετάπ TOUR OF BENELUX (Eurosport1)
17:55 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
18:30 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
20:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
20:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
22:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport1)
22:00 ΤΕΝΙΣ Αμερικανικό Όπεν | 1ος ΓΥΡΟΣ (Eurosport2)
23:00 Β’ Κατηγορία ισπανικού πρωταθλήματος: Ρεάλ Σαραγόσα-Καρταχένα (Novasports1)