Στην κορυφή των play off ο ΠΑΟΚ

Την πρώτη του νίκη στα πλέι οφ πήρε ο ΠΑΟΚ. Με φοβερό γκολ του Πρίγιοβιτς, ο «δικέφαλος του βορρά» λύγισε με 1-0 τον Πανιώνιο, που πλήρωσε την ανόητη αποβολή του Μασούντ!

5921da261dc524727c8b457a

Ο Σερβοελβετός με φοβερό γκολ στο 75ο λεπτό, χάρισε τη νίκη στον ΠΑΟΚ κόντρα στον Πανιώνιο (1-0), ο οποίος… λύγισε μετά την ανόητη αποβολή του Μασούντ στο 68’!

Πρώτη νίκη για τον «δικέφαλο του βορρά» στα πλέι οφ (εκκρεμεί και η απόφαση για το ματς με τον Παναθηναϊκό που διακόπηκε), που ανέβηκε προσωρινά πρώτος στην βαθμολογία!

Διαμαρτύρεται για πέναλτι στο 61ο λεπτό ο Πανιώνιος σε επαφή του Μπεν με τον Μαλεζά μέσα στην περιοχή, όπως και για την πρώτη κίτρινη κάρτα του Μασούντ στο 60′ που κακώς δόθηκε.

Άγρια καταστολή στα αμερικανικά πανεπιστήμια σε βάρος των διαδηλωτών υπέρ της Παλαιστίνης

Εκατοντάδες συλλήψεις στη Νέα Υόρκη -Η αστυνομία διέλυσε καταυλισμό διαδηλωτών στο πανεπιστήμιο του Τέξας

Τραγωδία με δεκάδες νεκρούς στην Κίνα: Κατέρρευσε τμήμα αυτοκινητοδρόμου (videos)

Για «φυσική γεωλογική καταστροφή», οφειλόμενη στις πρόσφατες «συνεχείς ισχυρές βροχοπτώσεις», κάνει λόγο το δίκτυο CCTV