Πέρασε και από τη Βέροια ο Ολυμπιακός

Με τους τρεις βαθμούς έφυγε από το γήπεδο της Βέροιας ο Ολυμπιακός, ο οποίος επικράτησε της τοπικής ομάδας με 1-2.

588e486f1dc52447568b4668

Οι ερυθρόλευκοι κυριάρχησαν στον αγώνα και άνοιξαν το σκορ στο 11ο λεπτό με τον Κώστα Φορτούνη. Ο Σαρπόνγκ ισοφάρισε για τους γηπεδούχους 13 λεπτά αργότερα, στο 24ο λεπτό, βάζοντας δύσκολα στους ερυθρόλευκους.

Ωστόσο, πριν ακόμη λήξει το πρώτο ημίχρονο, ο Μιλιβόγιεβιτς έδωσε ξανά το προβάδισμα στον Ολυμπιακό, κάνοντας το 1-2, σκορ που έμελλε να είναι και το τελικό στην αναμέτρηση.

Γάζα ώρα μηδέν: Αδιέξοδο για κατάπαυση του πυρός, το Ισραήλ απομακρύνει αμάχους από τη Ράφα

Επιμένει η Χαμάς ότι δεν θα δεχθεί συμφωνία που δεν θα προβλέπει ρητώς τον τερματισμό…

ΗΠΑ: Ανεστάλη η αποστολή πυρομαχικών αμερικανικής κατασκευής στο Ισραήλ

Η κυβέρνηση Μπάιντεν ανέστειλε την περασμένη εβδομάδα την αποστολή πυρομαχικών αμερικανικής κατασκευής στο Ισραήλ για…