Ιδανικό ξεκίνημα για τον Παναθηναϊκό στην Ξάνθη

Ιδανικό ξεκίνημα πραγματοποίησε ο Παναθηναϊκός στο πρωτάθλημα της Super League.

NewsRoom 26/08/2018 | 21:12

Οι «πράσινοι», που δεν είχαν πείσει στα φιλικά, έβγαλαν πολύ πάθος στην Ξάνθη και επικράτησαν με 1-0 της ακριτικής ομάδας, η οποία δεν έκανε... αισθητή την παρουσία της.

Το υπέροχο γκολ του Μπουζούκη στο 69' έκρινε το παιχνίδι με τους φιλοξενούμενους να έχουν ευκαιρίες και για άλλα γκολ. Η Ξάνθη τελείωσε το ματς με 10 παίκτες λόγω του αποβολής του Τζουρίτσκοβιτς στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων.

To koutipandoras.gr θεωρεί δικαίωμα του κάθε αναγνώστη να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του. Ωστόσο, τονίζουμε ρητά ότι δεν υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν τον εκάστοτε χρήστη και μόνο αυτόν. Παρακαλούμε πολύ να είστε ευπρεπείς στις εκφράσεις σας. Τα σχόλια με ύβρεις θα διαγράφονται, ενώ οι χρήστες που προκαλούν ή υβρίζουν θα αποκλείονται.