Επική ανατροπή και πρόκριση της Τότεναμ (4-3) – Μεγάλα ματς στο Κύπελλο Αγγλίας (βίντεο)

Εντυπωσιακούς αγώνες περιελάμβανε ο 4ος γύρος του Κυπέλλου Αγγλίας, με την Γουλβς να αποκλείει την Λίβερπουλ μέσα στο «Ανφιλντ» και την Τότεναμ να πετυχαίνει απίθανη ανατροπή στο 7ο λεπτό των καθυστερήσεων κόντρα στην Γουίκομ. Η ομάδα του Μαουρίτσιο Ποκετίνο βρέθηκε να χάνει 2-0, επέστρεψε στο ματς όμως στο 83ο λεπτό, οι φιλοξενούμενοι πήραν και πάλι κεφάλι στο σκορ.

588dab451dc524a5158b4618

Ωστόσο οι γηπεδούχοι καταφεραν να σκοράρουν δύο φορές στο φινάλε και να πάρουν την πρόκριση με σκορ 4-3.

Η Μάντσεστερ Σίτι δεν συνάντησε δυσκολίες απέναντι στην Κρίσταλ Πάλας εκτός και πήρε εύκολα τη νίκη-πρόκριση με σκορ 3-0.

Πάρτι έστησε η Άρσεναλ απέναντι στην Σαουθάμπτον εκτός έδρας. Η ομάδα του Αρσέν Βενγκέρ ξέσπασε κόντρα στο συγκρότημα του Κλοντ Πιελ, επικρατώντας με σκορ 5-0.

Μαρίνα Σάττι : «Αυτοί είμαστε, τραγουδάμε στα ελληνικά, χορεύουμε με ζουρνά, είμαστε όμως και σύγχρονοι» (video)

Λίγο πριν την εμφάνισή της στον τελικό της Eurovision 2024, η ελληνίδα τραγουδίστρια ετοιμάζεται να…

Αβέβαιο το μέλλον της Γάζας-Απέρριψε την πρόταση εκεχειρίας ο Νετανιάχου: Συνεχίζουμε την επιχείρηση στη Ράφα

Δεν κάνει πίσω το Ισραήλ παρά το «ναι» σε εκεχειρία από τη Χαμάς.

Viral φίλος του Ολυμπιακού που σουβλίζει το αρνί και… τεμαχίζει με μπαλτά εμφάνιση της Άστον Βίλα!

Ένας φίλαθλος του Ολυμπιακού αποφάσισε να γιορτάσει το Πάσχα με έναν ιδιαίτερο τρόπο