Ατρόμητος- Γιάννενα 1-0

Το ένατο φετινό γκολ του Δημήτρη Παπαδόπουλου ήταν αρκετό για να χαρίσει στον Ατρόμητο τη νίκη επί του ΠΑΣ Γιάννινα…

atromitos

Το ένατο φετινό γκολ του Δημήτρη Παπαδόπουλου ήταν αρκετό για να χαρίσει στον Ατρόμητο τη νίκη επί του ΠΑΣ Γιάννινα με 1-0 στο Δημοτικό Στάδιο Περιστερίου. Η ομάδα του Γιώργου Παράσχου, η οποία επέστρεψε στις επιτυχίες μετά από δύο λευκές ισοπαλίες, βρίσκεται πλέον στο -5 από τον ΠΑΟΚ.

Ο Ατρόμητος κρατούσε τα ηνία του ματς καθ’ όλη τη διάρκειά του, κυρίως όμως στο πρώτο ημίχρονο κατά το οποίο είχε τη συντριπτική κατοχή. Στο δεύτερο ημίχρονο ο ρυθμός του ματς έπεσε αισθητά, χωρίς όμως ο ΠΑΣ να φανεί επικίνδυνος.

Κακλαμάνης: «Απαράδεκτος» ο Κυριαζίδης για το ομοφοβικό σχόλιο για Κασσελάκη – «Καρφί» στην κυβέρνηση για το ψήφισμα του Ευρωκοινοβουλίου (video)