Αστέρας Τρίπολης- Ατρόμητος 1-0

[…]

asteras 4

Ο Αστέρας Τρίπολης νίκησε 1-0 τον Ατρόμητο στην έδρα του με το τέρμα του Μπαράλες με κεφαλιά στο 67ο λεπτό και μπήκε πολύ γερά στη διεκδίκηση της πρώτης θέσης των πλέι οφ. Αγνώριστοι εμφανίστηκαν οι περιστεριώτες.

Κασσελάκης: Μίλησε στο τηλέφωνο με τον 13χρονο που του έκανε ομοφοβική επίθεση στον Βόλο – Ζήτησε συγγνώμη ο ανήλικος (video)

Στο τηλέφωνο για περίπου 20 λεπτά μίλησε ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ, Στέφανος Κασσελάκης, με τον…

Επιβάτιδα νύσταξε και αποφάσισε να κοιμηθεί στο ντουλάπι χειραποσκευών του αεροπλάνου – Έγινε κατευθείαν viral (video)

Έναν αρκετά παράξενο τρόπο να κοιμηθεί βρήκε επιβάτιδα μιας πτήσης καθώς σκαρφάλωσε στο ντουλάπι του…