Νίκη μετά από εννιά αγωνιστικές για τον ΠΑΣ

Με γκολ του Τζημόπουλου στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων ο ΠΑΣ Γιάννινα «απέδρασε» με τεράστιο «διπλό» από τη Νέα Σμύρνη.

5a6e08e41dc524bf158b45a4

Η ομάδα του Γιάννη Πετράκη νίκησε 1-0 τον Πανιώνιο, για την 19η αγωνιστική της Super League, επιστρέφοντας στις επιτυχίες μετά από εννέα αναμετρήσεις (6 ισοπαλίες – 3 ήττες).

Με γκολ του Ντάουντα στο 61′ ο Ατρόμητος ξεπέρασε δύσκολα το εμπόδιο της Λάρισας, την οποία νίκησε 1-0 στο γήπεδο Περιστερίου, για την 19η αγωνιστική της Super League.

Ο Λεβαδειακός προηγήθηκε με 1-0 στο ημίχρονο στο γήπεδο της Ξάνθης. Στην επανάληψη όμως η τοπική ομάδα αφού αρχικά ισοφάρισε με τον Ντε Λούκας, στην συνέχεια πήρε ένα μεγάλο «τρίποντο» (2-1) με τον Φασίδη που πέρασε ως αλλαγή.

Μέλπω Λεκατσά: Μια ιστορική μορφή του αντιδικτατορικού αγώνα στο ευρωψηφοδέλτιο του ΣΥΡΙΖΑ (Video)