Μουντιάλ: Βέλγιο-Αλγερία 2-1

Με ανατροπή ολοκληρώθηκε ο αγώνας ανάμεσα στο Βέλγιο και την Αλγερία καθώς η Αλγερία ήταν μπροστά για τη μεγαλύτερη διάρκεια…

velgio 0

Με ανατροπή ολοκληρώθηκε ο αγώνας ανάμεσα στο Βέλγιο και την Αλγερία καθώς η Αλγερία ήταν μπροστά για τη μεγαλύτερη διάρκεια του αγώνα, αλλά δεν κατάφερε να κρατήσει ως το τέλος.

Το σκορ άνοιξε ο Φεγκουλί με πέναλτι στο 25ο λεπτό και το α’ ημίχρονο έληξε με την Αλγερία να προηγείται 1-0.

Ο Φελαϊνί ισοφάρισε στο 70′ με κεφαλιά έπειτα από σέντρα του Ντε Μπράινε, ενώ ο Μέρτενς ολοκλήρωσε την ανατροπή στο 80′ με εξαιρετικό σουτ, μετά από ασίστ του Εντέν Αζάρ.

Zantac: Τεράστιες αποζημιώσεις 100 εκατ. δολαρίων μετά από 4.000 αγωγές στις ΗΠΑ – Συνδέουν το φάρμακο με καρκίνο (Έγγραφα)